RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1500 m2, Paběnice

1 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Paběnice

V zastoupení vlastníka, obec Paběnice, si Vám dovoluji k prodeji nabídnout stavební parcelu č. 1337/3 o celkové rozloze 1.500 m2. Jedná se o jednu ze dvou parcel k prodeji, kdy je možné zakoupit i sousedící parcelu a získat tak stavební pozemek s jedinečnými 3.000 m2. Rovinatý pozemek je určen k výstavbě rodinného domu a nachází se v okrajové části obce, kde již výstavba nebude pokračovat. Pozemek disponuje kompletním zasíťováním: obecní vodovod, kanalizace, elektřina a plyn. Důležitá informace: přes pozemek nevede žádné vysoké napětí. Přeložka je již realizována. Sloupy, které na pozemku zůstaly, budou odstraněny po letošních žních. Paběnice jsou malebnou obcí ve Středočeském kraji s mnoha rybníky a přilehlými lesy, které skýtají možnosti relaxu i aktivního odpočinku. V obci je prodejna smíšeného zboží a krásná "Krčma ve mlejně". V budově bývalé školy je obecní úřad, ordinace praktického lékaře a poštovní úřad. TJ Sokol vybudoval velkou sokolovnu a moderní fotbalové hřiště. Vynikající dojezdová vzdálenost do větších měst (zhruba 13 km do Kutné Hory a 10 km do Čáslavi). Možnost financování hypotečním úvěrem, který Vám ráda zprostředkuji. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Číslo nabídky:342907Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

PhDr. Staňková Dana Maria
Kontakt na makléře PhDr. Staňková Dana Maria

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.