RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2506 m2, Vřesovice

3 180 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vřesovice

Hledáte místo pro bydlení s pěkným výhledem do okolí? Tento stavební pozemek leží v krásné scenérii podhůří Chřibů a přináší tak skvělou možnost pro stavbu Vašeho vysněného bydlení s výjimečným výhledem do okolí. Pozemek je v zadní části mírně svažitý. Příjezdová cesta vede k hranici pozemku. Parcely pozemku 1373 a 1375/2. Šířka pozemku cca 13 metrů a cca 157 metrů na délku. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, kaštan, hrušně, jabloně, kdoule a trnka. Pozemek je podle územního plánu určen jako plocha pro bydlení. BI - bydlení individuální v rodinných domech Prostorová regulace - Výška zástavby je stanovena na 2 nadzemní podlaží plus využité podkroví. Sítě Obecní vodovod vede hranicí pozemku. Přípojka plynu je na hranici pozemku. Kanalizace je vedena v těsné blízkosti pozemku. Elektrická přípojka na pozemku není zatím zřízena. Vřesovice jsou vzdáleny 10 km severovýchodně od Kyjova, kde je veškerá občanská vybavenost. Z Vřesovic se můžete dopravit i pravidelnými autobusovými spoji. Výhodou pozemku jsem krásné výhledy do okolí, které Vás zaujmou na první pohled. V případě zájmu o územně plánovací informaci mě kontaktujte. Zajistíme Vám také financování pozemku.

Číslo nabídky:343095Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Ing. Hlávková Bára
Kontakt na makléře Ing. Hlávková Bára

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.