RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 390 m2, Malšovice

2 690 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Malšovice

Nabízím k prodeji velkorysý rodinný dům v obci Borek - Malšovice, vzdálené 10 km od centra Děčína s přilehlým pozemkem cca 2.640 m2. Nemovitost je v horším technickém stavu a vyžaduje kompletní renovaci. Zastavěná plocha domu je cca 180 m2, stavba je celopodsklepená s 2. nadzemními podlažími a podkrovím. Pískovcový sklep má dobrou světlou výšku a před renovací přímo vybízí k realizaci domácího vinného nikoliv sklípku, ale sklepa. Je skutečně velký a prostorný. V 2. nadzemních podlažích je k dispozici necelých 300 m2 s aktuální dispozicí 6+1, další pokoje je možné vybudovat v podkroví. Střecha je sedlová s krytinou eternit, krov střechy je v dobrém stavu. Okna, dveře, podlahy, to vše je v původním stavu. Stropní konstrukce jsou dřevěné, trámové. Dům je bez známek dlouhodobého zatékání a konstrukčně se jeví jako zcela v pořádku. Voda byla využívána ze studny, odpad sveden do septiku a elektřina je přivedena do objektu. Obec Malšovice aktuálně plánuje výstavbu vodovodu, dokončuje práce na projektové dokumentaci a samotná realizace bude záviset také na získání dotace na výstavbu a termín realizace zatím není stanoven.. Na pozemku se dále nachází hospodářská stavba, částečně zděná a částečně dřevěná, kde se nachází studna a vrchní část byla využívána jako seník. Část současného pozemku se odděluje na samostatnou stavební parcelu a bude nabízena k prodeji samostatně, v případě zájmu je možné prodat jako celek s celkovým pozemkem přes 4.000 m2. Dům je ideální pro vícegenerační bydlení a nabízí možnosti k pěstování vlastní úrody a chovu drobných hospodářských zvířat. Přesto, že po cestě k domu projedete kolem skládky odpadu pro celý Děčín (od domu vzdálena přes 400m), je v okolí nádherná příroda.

Číslo nabídky:343351Plocha užitná:390
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Trnka Lukáš
Kontakt na makléře Trnka Lukáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.