RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 5816 m2, Chválenice

1 800,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chválenice

Pozemek určený pro výstavbu rodinných domů i dvojdomů se nachází v atraktivní lokalitě obce Chválenice vzdálené cca 10 km od Plzně. Celková výměra pozemku činí 5816 m2 a je situován v jihozápadní části obce a na okraji rezidenční zástavby novostaveb. Z výše uvedené celkové plochy bude v rámci územního plánu využito 2.360 m2 jako veřejné prostranství. V dosahu pozemku jsou dostupné sítě voda, kanalizace a elektřina ( viz situační plánek a podrobnosti Vám ochotně sdělí makléř této zakázky). Součástí prodejní ceny je i kompletní stavební dokumentace přípojek vody a kanalizace, dále je podepsána smlouva se společností ČEZ a uhrazen poplatek za připojení elektřiny - sloupek bude osazen do konce letošního roku na hranici pozemku. Koupě tohoto pozemku je zajímavá investiční příležitost i pro stavební společnosti.

Číslo nabídky:343614Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Pulec Tomáš
Kontakt na makléře Pulec Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.