RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 175 m2, Korouhev

Nedostupné, nevolat

Korouhev

V exklusivním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji tuto kouzelnou chalupu z časopisu Krásný rok červenec 2022 na Vysočině v malebné obci Korouhev s velkým potenciálem další výstavby v podkroví, kde můžete vystavět další 4 apartmány s kapacitou až 16 osob.

Dům byl postaven v roce 1775, a to převážně z kamene, vnější stěny jsou z opuky mají šíři 80 cm. Užitná plocha 175 m2, zastavěná plocha a nádvoří 315 m2.

Dům prošel rekonstrukcí a je stylově vybaven.

Kachlová kamna vytápí prostor sednice a vedlejší ložnice, nabízí možnost vaření, pečení, sušení ovoce a ležení za pecí.

V přízemí jsou situovány koupelna, dvě hotové ložnice a ateliér pro hosty vybudovaný z bývalé stáje se vstupem z atria, kde se v prostoru kamenných stěn zastavil čas.

Nemovitost může být využívána ke komerčním účelům pronájmu uzavřeným skupinám nebo většímu množství hostů v jednotlivých částech domu.

Prostorná garáž s vjezdem ze silnice má dostatek prostor na veškeré vybavení, které k takto rozsáhlému stavení potřebujete.

S ukládáním potravin si starosti nedělejte, malý sklípek nabídne i pivo ze sedmého schodu.

Stavení tvoří uzavřený celek čtvercového půdorysu, uprostřed s malebným atriem plným květina dekorací, který skýtá majitelům absolutní soukromí.

Na zahradě je vybudováno jezírko, skládaná studna, koupací káď s možností ohřevu vody, což jistě oceníte v zimních měsících a masivní relaxační visací dvojlůžko, kde budete naslouchat zurčení potoka, bzučení včel, či ševelení ptáků.

Zbývající část pozemku slouží jako užitková zahrada pro pěstování bylin, květin či ovoce a zeleniny.

Letní kuchyně skýtá prostor pro rodinné zázemí nebo nikdy nekončící večírky s přáteli, kdy nebudete nikoho rušit, neboť není jiné nemovitosti v těsném sousedství a krb s otevřeným ohništěm určený ke grilování, rožnění lákované kýty, krocana nebo selátka.

Nemovitost se prodává včetně veškerého mobiliáře mimo proutěných křesel kompletně vybavená s citlivě vybranými doplňky paní gesignerky a nářadí, jak můžete vidět ve videu a fotografiích.

Na přilehlém pozemku o výměře 1656 m2 se nabízí možnost stavby dalšího objektu.

Tato nemovitost je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak rekreaci v lokalitě plné lesů a sportovních možností.

Okolí obce vybízí k volnočasovým aktivitám, turistice, cyklistice, houbaření, v zimě k výletům na běžkách či sněžnicích, sjezdové tratě jsou ve Sněžném, Novém Městě na Moravě, Jimramově.

V obci najdete potraviny, mateřskou školu, 1. stupeň základní školy, poštu, hospodu a sokolovnu.

Velmi doporučuji prohlídku této kouzelné chalupy!

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Číslo nabídky:343893Plocha užitná:175
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod, Studna
Elektřina:380 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:kamenná

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.