RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 35 m2, Děčín

1 100 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

Nabízím prodeji chatu se zahradou v zahrádkářské kolonii Folknáře. Předmětem prodeje je pozemek o výměře 17 m2 a na něm stojící rekreační objekt s číslem evidenčním. Přilehlá zahrada o výměře cca 530 m2 tvořící s chatou jednotný funkční celek je v dlouhodobém pronájmu od zahrádkářského svazu a nájem přejde automaticky na nového majitele. Běžná záležitost nejen v této zahrádkářské kolonii. Na pozemku je k dispozici pitná voda, která je zároveň zavedena do chaty, k dispozici také voda užitková. K dispozici dále elektřina, odpad je sveden do jímky, která se vyváží (1000l). Chata je celá podsklepená, má 1. NP a nízké podkroví využívané k přespání. Základy chaty jsou kamenné z pískovce, nadzemní podlaží je dvouplášťová dřevostavba s izolací a fasádou. Střecha je sedlová s plechovou krytinou. Chatu lze vytápět krbovými kamny s průduchem. Interiér chaty prošel moderní rekonstrukcí s vestavbou koupelny (aktuálně není vyřešen ohřev vody). V 1.NP je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkón s výhledem na celý pozemek a do okolní přírody. Na pozemku zahrady se nachází parkovací stání, kde zaparkují 2 OA. Vstup do zahradní kolonie je přes vjezdovou bránu s elektrickým ovládáním a autem přijedete až na svou zahradu. Zahrada je na konci kolonie a zadními vrátky za chatou vyběhnete do okolních polí. Za chatou je započata příprava na realizaci pergoly. Na pozemku se dále nachází dřevostavba zahradní kůlny s oplechováním. Pozemek je členitý s realizovanými terénními úpravami. Výborný doplněk k městskému bytu pro sezónní rekreaci. V zimních měsících se v kolonii vypouští vodovodní řád, z tohoto důvodu není možné počítat s využíváním k celoročnímu bydlení. V zahrádkářském svazu probíhají každoročně 2-3 brigády, kterých se majitel musí zúčastnit, nebo se vykoupit poplatkem.

Číslo nabídky:344151Plocha užitná:35
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikElektřina:230 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:dřevěná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Trnka Lukáš
Kontakt na makléře Trnka Lukáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.