RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 45 m2, Voznice

Nedostupné, nevolat

Voznice

Sníte o novém domově uprostřed lesů, v malé obci, kde ještě stále platí, že lidé k sobě mají blízko a pomáhají si? Nebo hledáte jen místo, kam budete o víkendu jezdit odpočívat a relaxovat?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji pozemek s chatou ve Voznici, obci na okraji Brdských lesů ve Středočeském kraji, která je vzdálená od Prahy jen 20 minut jízdy po dálnici D4.
Chata k rekreaci má zastavěnou plochu 45 m2 a zahrada rozlohu 493 m2.

Nic Vám však nebrání v tom, vystavět na tomto místě dům podle Vašich představ.

V současné době nabízí chata v přízemí zasklenou verandu s možností úložného prostoru, malou kuchyňku a společnou místnost pro posezení s topením na tuhá paliva. Z chodby je také vstup do zděného sklepa.

Po dřevěných schodech se dostaneme do 1.patra, kde jsou 2 menší místnosti určené ke spaní a také malá veranda k posezení.
Nad pokoji je i malá půdička, která je však vhodná pouze k odložení věcí.

Chata není již nějakou dobu obývána, proto by bylo vhodné, aby ji nový majitel zvelebil, opravil či zprovoznil čerpadlo k vlastní studni a průtokový ohřívač k ohřevu vody, popřípadě postavil na jejím místě nový dům, stejně jako to udělali i další obyvatelé této obce.

Na chatě je jen pár let nová střecha a okapy.

V chatě je elektřina a je vystaveno povolení obce k napojení na místní odpadní kanalizaci a vodovodní přípojku. Obě jsou v současné době vyvedeny na hranici pozemku.

Ve Voznici najdete Obecní úřad, knihovnu restauraci i obchod. Je tu velmi bohatý kulturní život pro děti , ale i pro starší občany. Každý rok se obyvatelé setkávají na tradičním Pálení čarodějnic a stavění máje. V obci je zavedena telekomunikační síť O2.

Okolí nabízí možnost pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, výlety za památkami a procházky po přírodní rezervaci Andělské schody, kde je možné obdivovat vzácné druhy rostlin i hmyzu.
Jen 14 km je vzdálená vodní nádrž Slapy a v zimě vybízí k lyžování blízký Ski areál.

Tato malebná obec okouzlila ve své době i Oldřicha Nového, který tu měl svou vilku nebo Natašu Golovou, která sem jezdila na svou chatu.

Pokud si toto místo získalo i vaše srdce, neváhejte kontaktovat makléřku nabídky a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:344693Plocha užitná:45
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Voda:StudnaElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:dobrýBudova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.