RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 113 m2, Rajhrad

7 960 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rajhrad

Kupte si novou komerční jednotku v Rajhradě v polyfunkčním komplexu na ulici Masarykova 1048. Její velikost je 121 m2 s velkou výlohou přímo do ulice. Obrovskou výhodou tohoto místa je narůstající koncentrace lidí. Proudí sem stovky potenciálních zákazníků. Nemusíte řešit, kde zaparkuji. Je zde obrovské parkoviště. Místo je dobře dostupné jak pro zásobování, tak i pro Vaše zaměstnance. Stačí pár minut a jste na dálnici či v Brně. Sousední jednotka o velikosti 113 m2 je rovněž ke koupi. Dle libosti je můžete propojit a zvětšit si tam užitný prostor. Naproti jednotky je nyní pole. Nicméně za pár let zde vyroste obrovský dům s desítkami nových bytů. To mohou být Vaši budoucí zákazníci, nebo místo, kterému můžete říkat domov Po vyplnění kontaktního formuláře, Vám zašlu kompletní podklady. Automaticky dostanete přístup do složky se všemi soubory, dokumenty a důležitými odkazy.

Číslo nabídky:344772Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:5Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:novostavbaBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Hrbáč Jakub
Kontakt na makléře Hrbáč Jakub

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.