RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem výrobního prostoru, 2100 m2, Měnín

8 280,00 Kč 

Měnín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zateplenou, uzavřenou halu o CP 2100 m2, nacházející se ve střeženém průmyslovém areálu u Brna, nedaleko OC Olympie a dálnice, mimo samotnou obec.

Hala je vhodná např. k výrobě nebo skladování, má zateplené stěny i střechu, 12 vrat vč. bočních s el. posuvem, příjezd kamionů možný ze tří stran, lze pronajmout navazující venkovní zpevněné plochy. Velikost haly bez krčku 74 x 28m, výška v hřebeni 4,2m, k hale dále náleží 3 kanceláře. Neomezený el. příkon vzhledem k navazující nové trafostanici, k dispozici voda (pitná i samostatně užitková) a odkanalizování. Sociální zázemí možné využít v areálové administrativní budově. Rekolaudace na sklady a výrobu vč. plastikářské a odpadářské výroby.

V průmyslovém areálu se aktuálně dále nabízí k pronájmu ještě jedna hala o výměře 1050 m2. Neomezený el. příkon vzhledem k navazující nové trafostanici. Sociální zázemí možné využít v areálové administrativní budově.

Areál je střežený bezpečnostní agenturou, vrátnice 24/7, příjezd kamionů, blízko dálnice Brno – Bratislava, 10 km od brněnského centra Olympie. V areálu k dispozici nová kamionová váha a další služby vč. vysokozdvižných vozíků. U areálu zastávka integrované dopravy.
Po dohodě různé možnosti modifikací jednotlivých prostor, k dispozici též zpevněné plochy, nádrže v rámci celého areálu. K dispozici i nová trafostanice 2MW, vlastní vodovod a povolení nakládání s odpady. Individuální projednání a možnosti včetně možnosti další výstavby nebo využití dalšího areálu.

Číslo nabídky:344831Plocha užitná:2100
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za m2 za rok
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Dobrý
Budova:MontovanáDoprava:dálnice, silnice, MHD, autobus
Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.