RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej prostoru kanceláří, 117 m2, Brno

Informace u makléře

Brno , Brno-sever

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi nebytový obchodní prostor k Vašemu podnikání v přízemí domu na ulici Francouzská 21 v Brně. Celková výměra činí 117 m2 + kryté garážové stání v přízemí objektu. Prostor má přímý vstup z ulice a je prosvětlen velkými prosklenými výkladci / výlohami. Bytový dům byl kolaudován v roce 2011.

Prostor může sloužit jako kanceláře, obchodní / prodejní jednotka, vzorkovna – showroom.
Celková plocha jednotky je 117 m2, z toho 106,5 m2 jsou kanceláře, 10,5 m2 je zázemí – vybavená kuchyňka, WC, koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem. V koupelně se nachází elektrický ohřívač teplé užitkové vody. V celé ploše jednotky je na podlaze keramická dlažba, pod kterou se nachází elektrické podlahové vytápění. Větrání prostor je zajištěno přirozeně okny; sociální zázemí potom pomocí ventilátorů.

Nabízený obchodní prostor má velmi výhodnou polohu, nachází se nedaleko centra města a přitom v klidné ulici; je vhodný pro různé typy podnikání. Internetové připojení a alarmový zabezpečovací systém je plně k dispozici. Garážové stání náležící k jednotce je nespornou výhodou. Tyto prostory jsou skvělou volbou pro Vaše podnikání.
Prodávající je plátce DPH, možnost uplatnění odpočtu DPH.

Pro více dotazů mne, prosím, kontaktujte.

Číslo nabídky:344908Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:7Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová
Zezůlková Dagmar
Kontakt na makléře Zezůlková Dagmar

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.