RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladovacího prostoru, 11302 m2, Kořenice

Informace u makléře

Kořenice

Nabízím Vám rozsáhlý oplocený areál o celkové velikosti 11.302 m2 a zastavěné ploše 2.600 m2, který se nachází v obci Kořenice – Pučery.

Areál je velmi dobře strategicky umístěný – město Kolín je vzdálené pouhých 11 km, Kutná Hora pak 15 km. Velmi dobré jsou i nájezdy na dálnice D1 a D11, kde jste do 30 min. Dojezdová vzdálenost na hranici Prahy je cca 50 min.

Dle platného územního plánu je areál určený pro lehký průmysl – plochy výroby a skladování. Přípustné je i využití jako zemědělský provoz, administrativní provozy, maloobchodní prodejny, prodejní haly, restaurace, občerstvení, vzorkovny, služební byty, sklady, soc. provozy (rehabilitace a zdravotní péče), garáže, atd.

Celý areál byl původně rodinným zemědělským statkem. Po obvodu se nachází několik hospodářských budov, spíše v havarijním stavu – stodola, dílny, sklady, chlévy. Dále jsou zde dvě stavby s č.p. - u jedné stavby jsou ponechané pouze obvodové stěny, druhá je ve fázi hrubé stavby. Uprostřed areálu je prostorná manipulační plocha, v zadní části je zahrada.

Rozvod vody po areálu je ze studny, celkem jsou na pozemku tři. Odpad je zatím řešen jímkou. V obci je již schválená výstavba vodovodního řadu a tlakové kanalizace. Areál v tuto chvíli není napojený na elektřinu, nicméně je zde zřízená dostatečně silná elektrická přípojka 3 x 40 A.

Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo na níže uvedeném telefon. čísle.

Číslo nabídky:345160Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:smíšená
Gondeková Jana
Kontakt na makléře Gondeková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.