RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej skladu, 11302 m2, Kořenice

15 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kořenice

Zajímavá nabídka areálu s rozsáhlými pozemky s velkým potenciálem! Areál o velikosti 11.302 m2 se nachází v obci Kořenice - Pučery a je dle platného územního plánu určený pro lehký průmysl – plochy výroby a skladování. Je velmi dobře strategicky umístěný – město Kolín je vzdálené pouhých 9 km, Kutná Hora pak 12 km. Velmi dobré jsou i nájezdy na dálnice D1 a D11, kde jste do 30 min. Dojezdová vzdálenost na hranici Prahy je cca 50 min. Celý areál byl původně rodinným zemědělským statkem. Po obvodu se nachází několik hospodářských budov, spíše v havarijním stavu – stodola, dílny, sklady, chlévy. Dále jsou zde dvě stavby s č.p. - u jedné stavby jsou ponechané pouze obvodové stěny, druhá je ve fázi hrubé stavby. Uprostřed areálu je prostorná manipulační plocha, v zadní části je zahrada. Areál je oplocený. V tuto chvíli není napojený na elektřinu, nicméně je zde zřízená dostatečně silná elektrická přípojka (pro provoz výrobních strojů, apod.) V obci je již schválená výstavba vodovodního řadu a tlakové kanalizace. Zatím je rozvod vody po areálu proveden z jedné ze studen, celkem jsou zde 3 studny. Odpad je zatím řešen jímkou. Pro bližší informace a pro prohlídku této atraktivní nemovitosti mě, prosím, kontaktujte emailem nebo na níže uvedeném telefon. čísle.

Číslo nabídky:345162Plocha užitná:2600
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Gondeková Jana
Kontakt na makléře Gondeková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.