RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 63 m2, Nový Vestec

5 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nový Vestec

Jedná se o samostatně stojící částečně podsklepenou přízemní chatu se smíšenou konstrukcí. Chata je celoročně obývaná. Okna jsou původní dřevěná. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou, PVC a koberci. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda není zateplená. Dispozice chaty 3+1, užitná plocha cca 63 m2. Veranda (částečně podsklepená), kuchyně, tři pokoje a koupelna. Vytápění ústřední pomocí kamen na tuhá paliva. Souhrnný stavebně technický stav chaty odpovídá stavu před rekonstrukcí, faktický stav neodpovídá zastavěné ploše uvedené na předmětném listu vlastnictví. Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, proto uvádíme energetickou třídu G. Nemovitá věc se nachází ve 2 zóně s nízkým rizikem povodně (území tzv. 100-leté vody). K chatě patří zahrada. Přístup je z místní zpevněné komunikace. Umístění je ve slepé klidné ulici. Pozemky jsou rovinaté, oplocené, udržované. Na pozemku se dále nachází dílna, skleník, pergola a prostorná garáž pro jedno auto. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovod (na hranici pozemku - HUP) a kanalizace. Dále je možné vodu odebírat z vlastní studny s hloubkou cca 10 metrů. Pevná přípojka na internet. Dle aktuálního územního plánu se jedná o plochu rekreace, nicméně vzhledem k sousedním stavbám, kde došlo k úpravě na plochy k bydlení, je velká pravděpodobnost, že lze na pozemku postavit standardní rodinný dům. Obec Nový Vestec se nachází v okrese Praha-východ na pravém břehu řeky Jizery v blízkosti Staré Boleslavi. Osu vesnice tvoří silnice ze Staré Boleslavi do Káraného, které je dále neprůjezdné. Na severní straně Nového Vestce se prostírají rozsáhlé staroboleslavské lesy, jižní hranici obce pak tvoří řeka Labe. Podle posledních údajů zde žije 490 obyvatel. Nový Vestec společně s Káraným díky umístění, přírodě a klidu patří mezi žádané lokality. Prohlídkový den se bude konat po telefonické či emailové domluvě. Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:345181Plocha užitná:63
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Krulichová Věra
Kontakt na makléře Krulichová Věra

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.