RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 144.53 m2, Chrášťany

10 039 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chrášťany

Dovoluji si Vám nabídnout prodej řadového rodinného domu o dispozici 4+kk s garáží a technickou místností. Dispoziční řešení vychází z potřeb uživatelů. Vchod do domu je z příjezdové cesty napojené na stávající komunikaci. V přízemí se nachází zádveří, chodba a obývací pokoj, který je propojen s kuchyní. V pravé části domu od vstupu je garáž s technickou místností , která má samostatný vhod i ze zahrady. Ve 2.NP jsou tři obytné pokoje a koupelna. Na střeše se nachází čtyři střešní okna a také vikýř na každou stranu objektu , okna z vikýřů se nacházejí v chodbě , koupelně a v obytném pokoji . Jednotlivé objekty na sebe navazují a tvoří řadu vedle sebe stojících 8 řadových domů. Domy jsou mezi sebou odděleny mezibytovými stěnami s tepelnou izolací pro dostatečnou zvukovou izolaci . Terasy jsou odděleny dělící stěnou tl . 300mm ve výšce 3m pro zajištění soukromí jednotlivých domů. Vstup je ze severní strany a parkování u každého domu bude řešeno garáží případně stáním na příjezdové cestě ke garáži bude zpevněná plocha ze zámkové dlažby. Do domu jsou přivedeny inženýrské sítě: obecní vodovodní řád, kanalizace, elektřina. Vytápění celého domu je tepelným čerpadlem s možností dodělání krbu. V případě zájmu o více informací mě neváhejte kontaktovat. S nemovitostí a projektovou dokumentací Vás ráda seznámím. Předpokládané dokončení prvního domu je konec roku 2022 a druhý dům 1.Q 2023.

Číslo nabídky:345249Plocha užitná:144.53
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Kvízová Marcela
Kontakt na makléře Kvízová Marcela

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.