RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 200 m2, Třinec

2 800 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Třinec

Nabízíme k prodeji jednu polovinu RD a přilehlých pozemků o rozloze 5.395m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Na základě informací dostupných ve veřejných registrech (Katastr nemovitostí) lze usuzovat, že se jedná o samostatně stojící RD podsklepený se dvěma obytnými NP. RD je dispozičně rozdělen na dva byty nevymezené prohlášením vlastníka (na základě informací z KN). RD je zastřešen plochou střechou s povlakovou krytinou. Vytápění RD je ústřední topení, stav nemovitosti je průměrný odpovídající stáří nemovitosti a průměrné údržbě. Stáří nemovitosti je odhadováno do poloviny 50tých let. Předpokladem je funkční vodovod a odvod odpadů (dle informace z KN je zde jímka/septik). RD je napojen na veřejné rozvody el. Vnitřní omítky jsou štukové, vnější fasáda je břízolitová, Okna jsou původní dřevěná zdvojená. Stropy jsou vzhledem ke koncepci hlavní hmoty velkou pravděpodobností železobetonové (Hurdys). Na zahradě se nachází stavba pravděpodobně využívaná jako garáž/sklad. Jedná se o zděnou stavbu zapsanou v KN jako zem stavba.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSOS 22 INS 23104/2020 u Krajského soudu v Ostravě.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je zveřejněn v insolvenčním řízení
vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod č.j. KSOS 22 INS 23104/2020 B-14.

Číslo nabídky:345326Plocha užitná:200
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Hodina Miroslav
Kontakt na makléře Ing. Hodina Miroslav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.