RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1386 m2, Kroměříž

2 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kroměříž

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme pozemek v obci Kroměříž - části Těšnovice. Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru je v současné době vedený jako zahrada a v návrhu územního plánu určen pro výstavbu bydlení venkovského typu. Šíře parcely je 21m a délka 81 m. Nachází se v klidné části obce a v blízkosti zastavěného území o celkové výměře 1 386m2. Ve videu i inzerátu jsou použity vizualizace možného budoucího bydlení. V blízkosti dostupné všechny inženýrské sítě. V městské části Těšnovice se nachází mateřská školka, restaurace, fotbalové hřiště. V Kroměříži pak další školky, školy, pošta, knihovna, lékaři, wellnes, obchod. V okolí je dostatek využití i pro relax či procházky v přírodě. Dostupnost obce zajišťuje autobusová doprava. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky, Jana Barabášová RE/MAX Delux

Číslo nabídky:345379Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizace

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.