RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 31112 m2, Senice

110 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Senice

Veškeré informace naleznete na www.pozemky-senice.cz Nabízíme Vám ke koupi soubor pozemků o celkové rozloze 31 112 v obci Senice. K pozemku jsou zavedeny inženýrské sítě - elektřina a plyn. Na pozemku se nachází množství vzrostlých stromů a 3 budovy, přičemž některé z nich mohou nadále sloužit budoucímu záměru investora. Dle již schválené změny ÚP jde o přestavby stávajícího nefunkčního areálu na areál s občanskou vybaveností např. s restaurací, kulturním domem. Stávající zástavba může být v této lokalitě doplněna o další občanskou vybavenost, kterou obec postrádá – dům pro seniory, ubytovací zařízení, mateřská školka. Areál může být doplněn komerční vybaveností – kancelářemi, obchody, službami a drobnými provozovnami. V nové lokalitě bude výškovým limitem maximálně dvoupodlažní objekt s podkrovím. Maximální zastavěnost objekty v této lokalitě bude 20%, plocha zeleně v návrhovém území je navržena 45%. Samotný charakter zástavby bude reagovat na vesnickou typologii. Obec Senice se nachází cca 9 km od města Poděbrady a 8 km od města Městec Králové, která nabízí kompletní občanskou vybavenost. Dálnice D11 je vzdálená 8 km. Cesta do Prahy na Černý Most trvá autem cca 35 minut. Koupě pozemku se dá financovat pomocí úvěru. Pro další informace nás prosím kontaktujte. Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

Číslo nabídky:345704Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Ing. Žižka Jakub
Kontakt na makléře Ing. Žižka Jakub

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.