RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 35 m2, Rychnov u Jablonce nad Nisou

950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rychnov u Jablonce nad Nisou

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeju chatu bez č. popisného a evidenčního, vedenou jako jinou stavbu, v ulici Tovární v Rychnově u Jablonce. Chata má zastavěnou plochu 46 m2, užitnou plochu cca 35 m2 (bez půdy) a plochu pozemku 225 m2. Objekt je určen k rekonstrukci. Nemá koupelnu, kuchyň, ani wc. Sestává se z jedné větší místnosti 18,8 m2, chodbičky 3,7 m2, skládku 4,8 m2, dalšího prostoru 7,6 m2 a půdy. Chata je kombinovaně zděná a roubená s betonovým základem. Střecha je sedlová pokrytá eternitem. Energie: Elektřina 220V, voda a odpady nejsou, vodovodní řád do průměru 500 mm je vpravo za hranicí pozemku. Topení zajišťují krbová kamna. Komín je vyvložkován keramikou, revize nejsou. Dle platného Územního plánu jsou parcely v zóně Z133 a jsou určeny pro výrobu a skladování. Není tam tedy dle komunikace se stavebním úřadem možnost místo chaty postavit rodinný dům, získat č. popisné či evidenční a tudíž brát na objekt hypotéku (AKTUALIZACE: stavební úřad v Rychnově u Jbc je ochoten zvážit přidělení čísla evidenčního po umístění alespoň chemického wc) . V minulosti byly parcely v jiné kategorii (v ulici je vedle chaty i dům), proto lze požádat stavební úřad o změnu územního plánu na parcely určené k rekreaci. Zastavitelnost činí 20%, což je již téměř využito na budovu chaty. Objekt je možné nyní rekonstruovat, aby zůstal chatou. V budoucnu dle ochoty ke změně ÚzP je zde naděje vybudovat i něco jiného. V případě většího zájmu si majitel vybere nejlepší nabídku. PROHLÍDKY BUDOU PROBÍHAT PO 15.8. (dovolená)... Děkuji.

Číslo nabídky:346030Plocha užitná:35
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Michal Petr
Kontakt na makléře Michal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.