RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 54 m2, Vlastiboř

2 580 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vlastiboř

Ve výhradním zastoupení nabízím na prodej chalupu v malebné obci Svinky u Vlastiboře, okr. Tábor. Budovu s č.p. lze využít i pro trvalé bydlení. Momentálně byl objekt využíván k sezónnímu bydlení a rekreaci. Typické vesnické stavení s průjezdem má dvě obytné místnosti, kuchyň s kuchyňskou linkou, jídelním koutem a kamny a koupelnu. V koupelně je WC, umyvadlo a sprchový kout. Rekonstrukcí podkroví je možné získat dalších cca 70 m2 obytné plochy. Vytápění domu je kamny na tuhá paliva. Zdrojem pitné vody je vlastní studna na pozemku s hloubkou 15-18 m. Rekonstrukcí prošel v r. 2020 rozvod elektřiny v domě. Všechny vnitřní omítky jsou nové a renovací prošla i dřevěná špaletová okna se žaluziemi. Střešní krov je původní ve výborném stavu, střešní krytina z betonových tašek. Přes dvůr se nachází hospodářská stavení (stodola, dřevník) o zastavěné ploše 80 m2., na která navazuje okrasná a užitná zahrada se skleníkem a vzrostlými stromy. Obytná část je částečně podsklepená (10 m2) a půdu nad celou obytnou částí lze přestavět na obytné podkroví. Odpadní voda je řešena trativodem a v případě trvalého bydlení je potřeba dořešit jímku nebo septik. Obec nemá vlastní kanalizaci. Svinky leží asi 2 km severozápadně od Vlastiboře a v současné době jsou její součástí. Ve Svinkách žije asi 60 obyvatel. V obci Svinky jsou dochovány cenné stavby selského baroka, a proto byla obec roku 1995 vyhlášena vesnickou památkovou zónou (http://www.blatskeobce.cz/svinky/). Přírodně cennou lokalitou, která zasahuje do katastrálního území Svinek, je přírodní park Černická obora s komplexem lesů, luk a rybníčků, založená roku 1586 Petrem Vokem z Rožmberka a určená původně k chovu černé zvěře, daňků a jelenů. Velmi žádaná lokalita s dobrou dopraní dostupností. Od dálnice D3 je obec vzdálená 8 km vzdušnou čarou. Koupi je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízení Vám ráda pomohu.

Číslo nabídky:347368Plocha užitná:54
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:dálkový vodovod, Studna
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Mrhalová Kateřina
Kontakt na makléře Mrhalová Kateřina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.