RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 492 m2, Sudoměřice

1 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Sudoměřice

Hledáte rovinatý stavební pozemek o rozloze tak akorát pro výstavbu Vašeho nového domu? Přitom s bohatým prostorem pro posezení, zahradu a v krásné krajině a s pestrou občanskou vybaveností a kulturou? Chcete v dnešní době dobře investovat Vaše peníze, které vám ztrácí hodnotu na účtu? Pak Vás pozemek v Sudoměřicích jistě nadchne. Sudoměřice jsou rozvíjející se obcí v okrese Hodonín, 6 km jihozápadně od Strážnice a 13 km od Hodonína. Mají bohatou historii a na současnosti obce pečlivě pracují. Parcela se nachází v nové ulici s rostoucí výstavbou rodinných domů. Příjezd je po asfaltové komunikaci s osvětlením a inženýrskými sítěmi - vodovod, kanalizace a elektřina. Jeho uliční šíře je takřka 15,8 bm a délka rovinatého pozemku je téměř 31 bm. Celková plocha pozemku činí 492m². Pozemek je oplocený s velkou bránou pro příjezd a vstup. Umístěná stavební buňka - vagón s přímým vstupem i z ulice. K pozemku již byla zpracována studie na rodinný dům o rozloze zastavěné plochy 174m². Dle územního plánu leží pozemek v ploše obytné smíšené, určené pro stavby bydlení, připouští se objekty o výšce do 2 nadzemních podlaží. Je tedy jen na Vás, jestli budete mít bungalov nebo dům s podkrovím :-) Obcí prochází tzv. Moravská vinařská stezka, která je páteřní trasou ojedinělé sítě regionálních cyklistických tras. Na trase leží dalších 15 vinařských obcí. Krásné okolí: Baťův kanál přístaviště Výklopník Sudoměřice, Památková rezervaci Petrov – Plže, rekreační oblast/osada Mlýnky s koupáním, Skalice golf. Kontaktujte nás ještě dnes, rezervujte si svůj čas prohlídky a splňte si sen o novém bydlení. Těšíme se na Vás :-)

Číslo nabídky:347870Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Štourač Zdeněk
Kontakt na makléře Štourač Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.