RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 560 m2, Ivančice

Nedostupné, nevolat

Ivančice

Pozor, nová cena!
Prodej 1 nebo 2 stavebních pozemků se stavebním povolením v lokalitě Horní Pancíře v Ivančicích.

Pokud hledáte možnost postavit si novostavbu energeticky úsporného rodinného domu nebo dvojdomu v dispozici 4+kk s užitnou plochou 119 m2 se zahradou a krytým parkovacím stáním, pak je lokalita Horní Pancíře na SZ okraji města Ivančice to pravé. Město Ivančice má veškerou občanskou vybavenost a lokalita Horní Pancíře je v klidné části Ivančic, ale pouhé 3 minuty od nákupního centra.

Výměra pozemku je 489 m2, k pozemku bude patřit polovina cesty na sousedním pozemku o výměře 72 m2, celkem tedy můžete využít okolo 560 m2. Celou soukromou cestu sousedního pozemku o výměře 144 m2 lze oddělit bránou a tak nekrytá parkovací stání pro automobily, kola, motocykly nebo pro ně vytvořené přístřešky budou poskytovat dostatečné bezpečí.

Vydané stavební povolení doplňuje zpracovaná projektová dokumentace na dvojpodlažní rodinný dům, který může být vzhledem k mírné svažitosti terénu částečně zapuštěný do svahu orientovaného na jih. Pokud se rozhodnete využít tohoto zpracovaného projektu, dispozice vyprojektovaného domu jsou následující:
1NP - dva pokoje o velikostech 11,6 m2, balkon 15,6 m2, koupelna s WC 7,5 m2, šatna 7 m2, garážové stání a závětří 30,5 m2, sklad 6 m2
1PP - ložnice s šatnou a vlastní koupelnou 18,1 m2, obývací pokoj + kk 47,5 m2, WC 2,2 m2 , spíž 1m2.

Každý rodinný dům je navržen ve vysokém standardu: zdivo mohou být broušené cihly Porotherm tloušťky 300mm zateplené polystyrenem 150mm, okna plastová šestikomorová s trojsklem( splňující normu na pasivní dům). Vytápění je navrženo elektrickými topnými foliemi a krbovými kamny. Střecha rovná - betonový monolit s možností zelené střechy a FTV panelů, zateplení střechy polystyren. Stropy a schodiště jsou navržena betonová.

Navržený dům by měl být nízkoenergetický, třída energetické náročnosti B, postavený z velmi kvalitních trvanlivých materiálů a je situován a zapuštěn do mírně sklonitého svahu. Ten je orientován na jih a nabízí krásné výhledy ze všech obytných místností na údolí řeky Jihlavy.

Hlavní výhody každého z navržených domů mohou být:
- nízkoenergetické řešení konstrukce a přirozené stínění
- využití solárních zisků díky fotovoltaickým panelům
- přirozené propojení interiéru s exteriérem
- jižní orientace všech obytných místností s výhledem do krajiny
- prosluněná zahrada

Více informací Vám rád zašlu nebo předložím na prohlídce pozemku, těším se na setkání.

Číslo nabídky:348032Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.