RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 709 m2, Nový Vestec

5 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nový Vestec

Nabízíme na prodej stavební parcelu o rozloze 709 m2. Pozemek je částečně zastaven rekreačním objektem. Pozemek je rovinatý, oplocený, udržovaný. Na pozemku se dále nachází dílna, skleník, pergola a garáž. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovod (na hranici pozemku - HUP) a kanalizace. Dále je možné vodu odebírat z vlastní studny s hloubkou cca 10 metrů. Pevná přípojka na internet. Pozemky se dle platného územního plánu (dále jen „ÚP“) nacházejí na ploše s funkčním využitím RI – plochy staveb pro rodinou (individuální) rekreaci, které jsou obsaženy ve stávající zástavbě. Je povolena jejich změna na plochy pro bydlení v rodinných domech (BC), za podmínky splnění regulativů pro BC. Obec Nový Vestec se nachází v okrese Praha-východ na pravém břehu řeky Jizery v blízkosti Staré Boleslavi. Osu vesnice tvoří silnice ze Staré Boleslavi do Káraného, které je dále neprůjezdné. Na severní straně Nového Vestce se prostírají rozsáhlé staroboleslavské lesy, jižní hranici obce pak tvoří řeka Labe. Podle posledních údajů zde žije 490 obyvatel. Nový Vestec společně s Káraným díky umístění, přírodě a klidu patří mezi žádané lokality. Prohlídkový den se bude konat po telefonické či emailové domluvě. Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:348612Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Krulichová Věra
Kontakt na makléře Krulichová Věra

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.