RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 2877 m2, Rosice

Informace u makléře

Rosice

Hledáte pozemek k podnikání s možností výstavby?
Nabízíme Vám k prodeji komerční stavební pozemek o celkové výměře 2.877 m2, nacházející se na ul. Říčanská v Rosicích u Brna.
Jedná se o rovinatý - velmi mírně svažitý pozemek. IS na hranici pozemku (elektřina, kanalizace, voda).
Příjezd po obecní komunikaci.
Pozemek (VD-Z4) je určený a možný k výstavbě např.: drobná výroba, výrobní služby, stavby a zařízení související s využitím hlavním, stavby a zařízení pro drobnou výrobu a výrobní služby, tj. stavby určené pro řemeslnou a jinou drobnou výrobu, služby mající charakter drobné výroby, u nichž se nepředpokládají negativní vlivy z provozované činnosti přesahující za hranici ploch, nevýrobní služby, prodejny stavebnin, prodejny velkoobchodní, včetně speciálních stavebních hmot, zahradnictví malá, servisy a opravny zemědělských strojů a neveřejné čerpací stanice, stavby autoopraven, autoservisů, autobazarů, garáží, čerpací stanice pohonných hmot, sběrné dvory, areál pro technické zabezpečení obce, sociální a stravovací zařízení pro zaměstnance, administrativní budovy, související parkoviště a stavby nezbytných zařízení technické a dopravní infrastruktury, byt majitele – správce, resp. pronajímatele areálu jako doplňková funkce k již vybudovanému areálu, oplocení areálů, zdroje vody nezbytné k zajištění požární vody pro vymezené zastavitelné plochy v souladu s ČSN 73 0873, při umísťování záměrů vyžadovat posouzení předpokládané hlukové zátěže včetně související dopravy.
V případě dalšího zájmu jsem Vám plně k dispozici. Těšíme se na setkání s Vámi.

Číslo nabídky:349131Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:380 V, 400 V
Odpad:kanalizace
Kalvodová Lenka
Kontakt na makléře Kalvodová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.