RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 153 m2, Rousínov

Nedostupné, nevolat

Rousínov

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům ve velice žádané lokalitě Rousínov jen několik metrů od náměstí a přitom na velmi klidném místě.

Před cca rokem prošla nemovitost kompletní, velice zdařilou a rozsáhlou rekonstrukcí. Rekonstrukce se týkala venkovní fasády, vnitřních omítek, rozvodů vody do plastu, rozvodů topení do mědi, vybudování světlíku v obývací části, kompletní vinylové podlahy, okna, dveře atd.
Prodává se včetně veškerého vybavení a nábytku.

Dům je vytápěn plynovým kondenzační kotel s nízkými provozními náklady. V obývací části je umístěn krb svedený do taktéž nově vyvložkovaného nerezového komínu, který zajistí příjemné teplo po celém domě a navodí příjemnou atmosféru.

Velkým benefitem jsou dvě parkovací místa za domem, který má možnost vstupu z obou stran domu. Ze strany parkovacích míst vstoupíte do části domu, která je v současnosti využívaná k podnikaní a to konkrétně jako kadeřnický salón.

Nový majitel má k dispozici také krásné půdní prostory, ve kterých je možnost zbudování dalších minimálně dvou pokojů a koupelny.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, dojezd do Brna je cca 13 minut.
Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme Vám výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída.
Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Číslo nabídky:349451Plocha užitná:153
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Po rekonstrukciBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.