RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej dřevostavby, 94 m2, Labské Chrčice

6 295 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Labské Chrčice

Oblíbený dvojpodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Rodinný dům na klíč 4+kk (94 m2) v obci Labské Chrčice. Ve spolupráci s firmou Haas Fertigbau s.r.o. nabízíme výstavbu rodinného domu, který se bude nacházet v obci Labské Chrčice v nádherné lokalitě Kladrubského polabí jen 12 km od nájezdu na dálnici D11 směr Praha, Hradec Králové (vzdálenost do Prahy 70 km) ( vzdálenost do Hradce Králové 45 km). Dům je navržen jako patrový, nepodsklepený se sedlovou střechou. Dům Festivo 2 (4+kk) je dispozičně řešen tak, že ze zádveří ( 4 m2) vcházíme jednak do velkého obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní ( 32 m2), jednak do šatny (9 m2), což je praktickým prvkem hned u zádveří, zároveň vedle zádveří do technické místnosti s wc (4m2). Z obývacího pokoje se po schodišti dostaneme na galerii (3,8m2) ze které jsou zpřístupněny všechny pokoje v patře jako je pokoj (8,4 m2), ložnice (13,7 m2), druhý pokoj (11,4 m2) a koupelna (7,3 m2). Tento dům je pro Vás na pozemku ihned připravený k výstavě, jelikož již je vyřízeno stavební povolení. Do 7 měsíců od podpisu rezervace můžete bydlet ve svém novém domově na krásném místě se zahradou. Geometrický plán na rozdělení parcel je již připraven. Cena zahrnuje výstavbu domu ve variantě na klíč se základovou deskou, pozemek s napojením na IS na dům, provizi, DPH a veškerý právní servis. Výstavbu je také možné zrealizovat ve zvoleném stupni dokončení (hrubá stavba, bez interiéru). Cena ihned po podpisu je zafixovanná a neměnná, tudíž nehrozí žádné navýšení ceny. Nízkoenergetická dřevostavba (novostavba) na klíč s důrazem na poctivou kvalitu použitých materiálů a provedených prací. Možnost klientských změn. Cena zahrnuje pozemek, výstavbu domu ve zvoleném stupni dokončení včetně základové desky a napojení na inženýrské sítě. Právní servis je již obsažen v ceně. V ceně na klíč je již zahrnuto i tepelné čerpadlo. Záruka na stavbu 30 let! Obec Labské Chrčice je se základní občanskou vybaveností (restaurace, OÚ, potraviny, BUS, vlak 2 km) s dobrou dostupností do okolních měst a obcí např. Kladruby nad Labem (5 min.) , dálnice D11 – 10 min., Pardubice 30 min., Praha 50 min.). Obcí vede Labská cyklotrasa, díky které je v obci často vyhledávané ubytování či občerstvení. Možnost financování hypotékou. Pro více informací volejte makléře.

Číslo nabídky:349611Plocha užitná:94
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:dřevěná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Bc. Mareš Pavel
Kontakt na makléře Bc. Mareš Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.