RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 259 m2, Stříbrnice

Nedostupné, nevolat

Stříbrnice

Jedná se o stavební pozemek včetně projektu a stavebního povolení cihlové novostavby o dvou nadzemních podlažích. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk o užitné ploše 108m2. Celková velikost pozemku je 259m2. Před každým domem vznikne prostor pro parkovací stání. V přízemí domu se nachází zádveří, WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a francouzským oknem do zahrady, technická místnost a schodiště. V patře domu najdeme velkou ložnici, dva dětské pokoje a prostornou koupelnu s vanou a se záchodem. Uvedená cena 1 700.000,- Kč obsahuje stavební pozemek p.č. 2337, projekt s vydaným stavebním povolením, přípojky. V případě potřeby je možnost projekt ev. přepracovat.
Stříbrnice jsou obec v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, 11 km západně od Uherského Hradiště, v údolí Medlovického potoka. Žije zde 426 obyvatel
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Číslo nabídky:349644Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.