RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 236 m2, Kamenná

3 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kamenná

Malebná vesnice Kondrač (patřící k obci Kamenná) musí každého nadchnout, jednak svou dispozicí, a také svoji převážně původní architekturou. Přibližně třicet chalup je zde uspořádáno tak, aby měl každý maximální soukromí při zachování celistvosti vesnice. Do blízkých Trhových Svinů s veškerou občanskou vybaveností vedou pravidelné autobusové spoje: 9 km. Vaše budoucí chalupa stojí na idylickém a klidném místě daleko od hlavní silnice nad místní kaplí Nejsvětější Trojici a je obklopená travnatou plochou, částečně pronajatou od Pozemkového fondu (velmi levně). Původně byla chalupa součástí jednoho velkého statku, který byl v 80tých letech zbořen a znovu postaven šikovným stavebním inženýrem. Později došlo k rozdělení objektu do dvou samostatných obydlí (dvojchalupa). Pro nového majitele to znamená, že sice sousedí s původním statkem, ale má chalupu ve starém původním slohu, a po stavební stránce již upravenou dle novějších technologií a odizolovanou dle stavební dokumentace, která je k dispozici. Do chalupy vedou 2 vstupy, jeden je z východního průčelí, druhý přes obrovskou stodolu (117 m2) z místní obecní komunikace. Oba vstupy vedou do intimního travnatého dvora (140 m2), který je orientován na jih. Dispozice: Vstup, vchod do koupelny s vanou, WC a umyvadlem. Prostorná, útulná obývací kuchyně (přes 30 m2) s kachlovými kamny a jídelním koutem, prkenná podlaha. Další místnost slouží jako obývací prostor (taktéž přes 30 m2), v budoucnu lze užít samozřejmě jako ložnici. Dále je zde komora a chodba s další komorou kde je studna (5 metrů hluboká s kvalitní vodou ale v současné době nevyužívaná) a vstup do další místnosti, nyní ateliér. Z ateliéru se vstupuje do velkého prostoru s dvěma východy (do dvora a na východní stranu). Prostor slouží jako společenská místnost, dětská herna, podlaha je zde betonová. Za společenskou místností je velmi prostorná dílna. Obytná plocha celkem: 250 m2. Většinu nábytku bude chtít majitel přenechat kupujícímu. Půvabná krajina, jen necelých 10 km od Novohradských hor, která se rok od roku stává oblíbenější destinací pro lidi utíkající z města slouží i pro rekreační účely. Chalupa je vhodná k celoročnímu bydlení, k víkendovému relaxování anebo jako investiční nemovitost k pronájmu. Stodolu lze event. přebudovat do budoucna jako venkovskou hospodu. Septik 20 m3. V případě zvýšeného zájmů bude nový majitel vybrán dle nejlepší nabídky. Web nemovitosti: https://rebecca-riemova-kondrac.remax-reality.cz/

Číslo nabídky:349696Plocha užitná:236
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:kamenná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Bc. Riemová Rebecca
Kontakt na makléře Bc. Riemová Rebecca

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.