RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1293 m2, Damnice

Nedostupné, nevolat

Damnice

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím ke koupi stavební pozemek v obci Damnice o velikosti 1293m2. Pozemek má šířku 15m a délku 85m.
Obec se nachází 6 km od Miroslavi, 12 km od Pohořelic a na hlavní silnici do Znojma jsou 3 km. Obec má novou mateřskou školku s dětským hřištěm. Veškerá občanská vybavenost je v sousedních Jiřicích u Miroslavi vzdálených pouze 1 km. Pozemek je rovina, nachází se v klidné části obce. Dle územního plánu je určen pro plochy smíšené obytné venkovské - SV - Hlavní využití:
- pozemky staveb pro bydlení v rodinných domech, v
- bytových domech,
- pozemky staveb pro občanské vybavení místního významu.
Pozemek má v blízkosti - sklepní uličce, inženýrské sítě (elektřina, voda a kanalizace). Hledáte pozemek k bydlení ? Damnice mohou být Vaším novým domovem.
Majitelé si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérii. V případě potřeby Vám mohu pomoci s financováním hypotečním úvěrem. Pokud Vás nemovitost zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat pro více informací, nebo si domluvit osobní prohlídku. Budu se na Vás těšit.

Číslo nabídky:349712Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.