RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 71.5 m2, Praha

5 996 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 19

se nachází v ul.Domousnická, na prvém patře revitalizovaného zatepleného domu (kolaudovaného r.1954), sestává se z prostor: obývací pokoj 22,40m², pokoj 14,75m², pokoj 12,10m², kuchyně 10,10m², předsíň 9,70m², zbývající výměru OBYTNÉ plochy (71,50m²) tvoří: koupelna, WC, spíž s okénkem a ku CELKOVÉ ploše jednotky (77,63m²), je třeba připočíst dva sklepní prostory (4,60 + 1,53m²). Výhled na tři světové strany (S+J+Z), veškerá okna i větrací okénka, včetně balkonových dveří jsou plastová, podlahu chodby a příslušenství kryje dlažba, kuchyni lino, plochu pokojů zachovalé a dobře usazené dubové parkety. Bytová jednotka, jak je patrné z fotodokumentace je nejvhodnější pro vlastníka, který upřednostňuje možnost dotažení a realizaci vlastních představ bydlení "k obrazu svému" a právě k tomuto dává prostor inzerovaná cena, včetně možnosti předání bytu kupujícímu v předstihu (bytová jednota není v současnosti využita), resp. ihned po podání návrhu na vklad u příslušného KN.
Bydlení v klidu zeleného prostředí blízké přírodě, přitom v bezprostředním dosahu plné občanské i sportovní vybavenosti s dopravní obslužností, zdravotní péčí. Aktuální zálohy, dle evidenčního listu (FO, náklady na provoz domu, teplo, teplá a studená voda, spol.el., popelnice, pojistka a daň z domu i jeho úklid), činí 3.054,-Kč/měsíčně + vlastní spotřeba elektřiny v bytu. "SVJ samo sobě" (jedna budova, dva vchody, 18 bytových jednotek, zkušený a ochotný předseda), nemá žádné závazky (dluhy, úvěry), naopak spravuje vlastní rezervy a prostředky, řádu vyšších stovek tisíc.
Majitel si ponechává výhradu výběru nejvhodnějšího kupce.
Pro bližší informace, případně sjednání prohlídky - kontaktujte prosím - makléře nabídky.

Číslo nabídky:350772Plocha užitná:71.5
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Hotovec Kamil
Kontakt na makléře Hotovec Kamil

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.