RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 20115 m2, Mutějovice

15 530 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mutějovice

Velká zemědělská usedlost se stavebními pozemky na vás čeká v obci Lhota pod Džbánem na Rakovnicku. Kromě mnoha hospodářských budov nemovitost nabízí pozemky o celkové ploše asi 20 000 m2, z toho 3/4 jsou stavební.

Bývalá zemědělská usedlost ve Lhotě pod Džbánem sloužila mnoha účelům – chovu hospodářských zvířat, k sušení chmele, ubytování atd. Patří k ní velké pozemky o celkové výměře 20 115 m2, z toho stavební mají 14 479 m2. Bez zastavěných ploch 2 315 m2 budov to dělá 12 164 m2. Zbylých 5 636 m2 jsou zemědělské plochy. Dle Územního plánu se jedná o plochy smíšené venkovské území (bydlení v rodinných domech a podnikatelská činnost) a trvalé travní porosty.

Na pozemcích se nachází několik bývalých hospodářských budov (kravín, sušárna chmele, sýpka, kovárna, stodoly, obytná budova) ve stavu před rekonstrukcí nebo k demolici. Ze sítí je na pozemcích elektřina (nyní odpojena) a voda z vlastní studny (obecní řad je hranici pozemku). Odpad je řešen jímkami.

Nemovitosti jsou vhodné pro rezidenční projekt, zemědělskou činnost a chovatelství, sportovní a rekreační zařízení nebo služby (např. domov důchodců). Buď využít stávající budovy a rekonstruovat je na nový záměr nebo je odstranit, rozdělit plochu na samostatné pozemky o velikosti min. 800 m2 a na nich postavit domy nebo je prodat samostatně.

Lhota pod Džbánem je malebná vesnice na Rakovnicku. Nachází se v chmelařské oblasti mezi městy Rakovníkem, Žatcem a Kladnem. Kromě chmelu zde najdete krásnou přírodu, např. přírodní park Džbán, stejnojmennou zříceninu nebo Kounovské kamenné řady. V Praze jste autem za asi 40 minut, na Karlovarskou dálnici to máte 10 minut a na pivu v Krušovicích jste už za 12 minut. Občanská vybavenost je v nedalekých Mutějovicích, tam se nachází i vlakové spojení na Prahu. Z Domoušic zase můžete vyrazit vlakem na sever.

Číslo nabídky:350781Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Hašek Zdeněk
Kontakt na makléře Ing. Hašek Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.