RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 546 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno

Prodej lukrativního stavebního pozemku ve velmi žádané městské části Brno - Soběšice.

Městská část Brno - Soběšice se nachází na severozápadní hranici Brna a pro ty, co hledají bydlení v dosahu městské dopravy, obklopené zelení uprostřed lesů, luk a strání v sousedství lesů směrem na Mokrou Horu, Jehnice, Ořešín, Útěchov a Bílovic nad Svitavou, je koupě tohoto pozemku skvělou volbou.

Pozemek je orientovaný směrem do východu na západ, v uliční frontě v rovině, v zahradní části nepatrně svažitý je zde celodenní přísun denního světla a orientace je taková, že je jednou z nejlepších pro výstavbu rodinných domů vůbec.

Parcela o celkové výměře 546 m2 se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 330 m2 a zahradou o výměře 216 m2 lichoběžníkového tvaru uliční šíře 13,2 metrů, šíře na konci zahrady 9,7 metru a délky 56 metrů je připravená k výstavbě rodinného domu se dvěmi bytovými jednotkami s územním rozhodnutím a probíhajícím stavebním povolením, bližší informace vám rád poskytnu při prohlídce nemovitosti nebo na telefonním čísle.

Lokalita bydlení je ideální pro rodinné bydlení pro zbudování exkluzivní nemovitosti v jedné z nejlepších brněnských lokalit, kousek od přírody se sportovními a volno časovými aktivitami se snadnou dostupností do města s veškerou občanskou vybaveností.

Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mě?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:351411Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovodElektřina:380 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.