RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 522 m2, Kladno

19 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kladno

Nabízíme k prodeji exklusivně jedinečnou nemovitost s letitou historií sahající do 19. století, kdy byla poprvé v roce 1892 rekonstruována – bývalou usedlost statkáře Poláčka z dob, v kterých Kročehlavy byly samostatnou obcí. Původní statek s čp. 13 se skládá z několika budov a na Kročehlavy rozsáhlým pozemkem 961 m2.

Hlavní budova s půdorysem ve tvaru písmene „L“ skrývá tři bytové jednotky a kancelář se zázemím o celkové výměře 522 m2.


Do první jednotky o dispozici 7+kk , která se nachází v prvním patře, o výměře 303 m2 vejdeme z vnitrobloku do 20 m2 velké vstupní haly, kde najdeme sprchu pro pejska či osazenstvo domu při příchodu ze zahrady a vstup do sklepa. Následně po schodech vystoupáme do centrální chodby bytu. Z té je možné vejít do tří ložnic, servisní místnosti s WC , dále na „pánské WC s pisoárem a do koupelny . Poslední dveře z chodby nás přivedou do prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny a oddělenou kuchyní s moderní kuchyňskou linkou .

Z obývacího pokoje dále vstupujeme do herní místnosti naproti níž se nachází vstup do „L“ části. Zde nalezneme kromě spojovací chodby šatnu / pokojík, další velkou koupelnu i další WC a v neposlední řadě poslední ložnici.

Zbylé bytové jednotky a kancelář se zázemím se nachází v přízemí domu. Kancelář je přístupná z vnitrobloku a tvoří ji vstupní chodba, dvě průchozí místnosti.

První z přízemních jednotek o dispozici 3+kk je přístupná z ulice Dr. Steinera. Ze vstupní chodbičky vejdeme do centrální chodby se vstupy do první ložnice, WC, koupelny s vanou a plynovým kotlem, a konečně do velkého obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Odtud se pak dostaneme do další ložnice.
Poslední bytová jednotka se vstupem z ulice Dr. Steinera o dispozici 3+kk je prozatím dokončena do fáze hrubé stavby.
Součástí nemovitosti je také stodola, která se nachází v zahradě domu .
Zahrada je rozdělena na odpočinkovou část a užitkovou část.
Ve vnitrobloku lze zaparkovat až osm vozidel.
Celá nemovitost prošla v posledních šesti letech rozsáhlou rekonstrukcí s použitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů. Na původní stavbu byla přidána nástavba s kompletní výměnou stropní a střešní konstrukce. V přízemí proběhlo odvlhčení zdiva technologií provětrávaných podlah. V celém domě jsou pak kompletně nové veškeré inženýrské sítě vč.zabezpečení
Zbývá dokončit jednotku v přízemí, po přeložce vedení el. energie spojené s demontáží držáků vedení bude možné dokončit i zateplení domu.

V okolí nemovitosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Škola, školka, MHD i autobusy směr Praha jsou ve vzdálenosti do 50m od domu.

Nemovitost je vhodná pro vícegenerační bydlení, jako investice s kombinací bydlení a pronájmu či k podnikání. Podle územního plánu obce je možné v RD podpoloviční část nemovitosti užívat k podnikání.
PENB bylo zadáno, do zhotovení prezentována budova jako neúsporná.

Sousední stodola na pozemku č. 2257 není součástí prodeje.

Číslo nabídky:351791Plocha užitná:522
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Jenšovský Jaromír
Kontakt na makléře Bc. Jenšovský Jaromír

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.