RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 4761 m2, Oslavany

Nedostupné, nevolat

Oslavany

Doporučuji shlédnout videoprohlídku.

Hledáte stavební pozemek, kde si užijete svobodu, přírodu, prostor pro inspiraci či zahrádkaření, zeleň a soukromí ve spojení venkovského způsobu života s pohodlím velkoměsta? Máte vytříbený vkus a oceníte prostor, kde můžete zcela upustit uzdu své představivosti?

Tak právě pro vás jsem našel to pravé místo.

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji ke koupi nabídnout tento velkolepý soubor čtyř pozemků o celkové ploše 4.761m2 - z čehož přibližně 2400m2 je v územním plánu vedených jako zastavitelných. Stavební plocha je však reálně omezena na přibližně 800m2 a to z důvodu vedoucího vysokotlakého plynovodu s 80-ti metrovým ochranným pásmem u západní hranice parcely. Uliční šíře je 87m s přímým přístupem na pozemek z obecní komunikace. Na pozemku jsou také všechny inženýrské sítě včetně zbrusu nové přípojky obecní kanalizace.

Pozemek je v místech svažitý na jihovýchod a jedná se o poslední zastavitelnou parcelu pří výjezdu z obce západním směrem, čímž máte dlouhodobě zaručené soukromí.

Součástí prodeje je také projekt a vydané platné stavební povolení z roku 2022 na výstavbu bungalovu s dispozicí 6+kk, podlahovou plochou 149m2 a 60 ti metrovým krytým parkovacím stáním pro všechny vaše dopravní prostředky. Vypracované vizualizace k tomuto projektu vám pomohou si udělat představu o umístění stavby na pozemku. Výsledná podoba však bude na Vás, případně Vám můžeme pomoci s vizualizací dle Vašeho přání.

Územní plán na této parcele však dovoluje zastavěnost až 40% a výstavbu rodinného domu o dvou nadzemních podlažích a podkroví. Čímž se může potenciální užitná plocha stavby vyšplhat přes 350m2. Jedná se o souhrn čtyř parcel a to parc. č.: 1937, 1938, 1939 a 1940 - v kat. úz.: Oslavany.

Pozemek se nachází na okraji obce Padochov, jež je částí města Oslavany, jen 20 km jihozápadně od Brna.

Chcete vidět, jak velkolepý tento pozemek opravdu je a jaký pocit z něj budete mít osobně?

Neváhejte mne kontaktovat pro sjednání termínu Vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

Číslo nabídky:352382Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Elektřina:230 V, 400 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.