RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 220 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Nabízíme vícegenerační rodinný dům v klidné části Bystrce. V blízkosti obchodního domu Javor.
Dvoupodlažní cihlový dům v řadové zástavbě s převážně podsklepenou částí, se sedlovou střechou.
- zastavěná plocha 169 m2
- sklep 69 m2
- I.NP 110 m2
- II. NP 110 m2
- půda 86 m2
- IS - kanalizace, plyn, voda a NN (vytápění - UT plynové)
Nemovitost s potenciálem modernizace dle Vašich představ a využití celé uliční šíře a hloubky objektu při případné zamýšlené přestavbě nadzemních podlaží a podkroví.
Užitný prostor pak dále navíc doplňuje 2 prosluněné terasy v patře (11 m2 a 12 m2) a 1. NP se nachází zimní zahrada (11 m2).
Dvůr vybízející k posezení s dostatkem soukromí a částečné podsklepení k uskladnění vína nebo zeleniny s umístěním technického zázemí domu.
Měsíční náklady:
vodné a stočné: 2200,-
plyn: 4310,-
elekro: 3190,-

Možností, které dům nabízí je jistě více, stejně tak uspořádání pokojů a dispozice, záleží na Vašich potřebách, jestli dům pouze zmodernizujete nebo přestavíte. Ideální je však pro rodinu, nebo se také nabízí funkční členění např. na komerční prostor v přízemí a ve vyšších patrech obytná část. Parkování lze řešit vybudováním garáže, avšak možné je parkovat i v ulici a blízkém veřejném parkovišti (do 300 metrů).

Lokalita se pyšní občanskou vybaveností a také klidem, možnostmi trávit čas v přírodě, a sice: v Údolí oddechu, okolí Brněnské přehrady, wellness Maximus Resort, obory Holedná nebo v golfovém resortu Kaskáda v neposlední řadě s dětmi v ZOO Brno, ostatně obchody, ZŠ, MŠ, blízkost MHD, to vše doplňuje komfort bydlení.

Číslo nabídky:353128Plocha užitná:220
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýTopení:lokální plynové
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.