RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 469 m2, Veselíčko

590 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Veselíčko

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům na stavební parcele p. č. 44/1 a pozemek p. č. 133/16 (veden jako zahrada), celková plocha obou parcel je 469 m² (44/1 – 439 m², 133/16 -30 m²), k.ú. Veselíčko u Milevska. Objekt RD je ve velmi špatném stavu, zohledněno v ceně. Konstrukci domu tvoří smíšené zdivo (kámen, cihla) a dřevěný krov s krytinou z pálených tašek Bobrovka a vlákno-cementových desek. Pozemek je v územním plánu veden jako plochy smíšené obytné venkovské. Územní plán umožňuje rodinný dům s polyfunkčním využitím. Jako přípustné využití je uvedeno např. kadeřnictví, krejčovství, administrativní zařízení ubytování v soukromí, provozovny služeb, více viz snímek textové části ÚP Objekt je připojen na elektřinu. Vodovod a kanalizace, nejsou v obci rozvedeny, napojení na vodu je možné vlastním vrtem. Napojení na kanalizaci se dá řešit vyvážecí jímkou, popř. domovní ČOV se vsakem. Veselíčko je menší vesnička, uprostřed malebné krajiny. Díky své strategické poloze má svůj potenciál pro lidi, kteří chtějí bydlet na vsi, ale být zároveň v dobré dojezdové vzdálenosti do větších měst. Písek 21 km, Tábor 30,5 km, Bernartice 3 km, Milevsko 7 km, Praha 107 km. Budoucím majitelům poskytuje nemovitost možnost mít v RD i vlastní podnikání, což je velkou výhodou. Prodávající si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Číslo nabídky:353631Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Sokolová Irena
Kontakt na makléře Mgr. Sokolová Irena

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.