RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1152 m2, Horní Bezděkov

8 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horní Bezděkov

Zájemcům o koupi pozemku ke stavbě rodinného domu nabízíme krásný rovinatý pozemek ideálního obdélníkového tvaru v žádané lokalitě Horní Bezděkov.

Pozemek je plně zasíťovaný (voda, plyn, elektřina, veřejná kanalizace) a připravený na stavbu Vašeho rodinného domu. Nachází se v klidné nové části obce, která je již z většiny zastavěna a zabydlena.

Dle územního plánu obce je pozemek situován ve venkovské smíšené zóně, která připouští 40% zastavěnost pozemku. Vedle stavby obytných prostor je zde možné zřídit i drobné podnikání.

Obec Horní Bezděkov je v současné době velmi žádanou lokalitou. Nachází se v malebném sousedství CHKO Křivoklátsko, v okolí si přijdou na své milovníci krásné přírody, cyklistiky i golfu. Obec je velmi dobře dostupná do Prahy (cca 20 min po D6, PID MHD na metro Zličín ve špičce každou půl hodinu), do Kladna (10 min) a Unhoště (5 min, město s veškerou občanskou vybaveností). Zastávka MHD je asi 200 m od pozemku.

Přímo v Horním Bezděkově se nachází obchod se smíšeným zbožím, do obce zaváží Rohlík, Košík i Tesco. V obci je dostupné skvělé pohostinství (Tyrolská hospůdka, Svárovská beseda, areál Botanika, Cook's burgers) i sportovní vyžití (tenisová hřiště, Adventure Golf, golfový resort Botanika, wellness, lanové centrum a možnost vyjížděk na koních). V obci je dále obecní úřad, školka a Z-box (Zásilkovna). Další občanská vybavenost je pohodlně dostupná v sousedních obcích.

V případě zájmu o více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Číslo nabídky:353715Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Kratochvíl Jan
Kontakt na makléře Kratochvíl Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.