RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 226 m2, Babice nad Svitavou

Nedostupné, nevolat

Babice nad Svitavou

Rádi byste se svojí rodinou bydleli v blízkosti lesů, ale zároveň se snadnou a rychlou každodenní dojezdností do Brna? Tak dům, který Vám představím je ideální volba přímo pro Vás!
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi dvojpodlažní dům s možností vybudování další obytné plochy v podkroví. Stojí na oploceném pozemku, jehož výměra je 1 472 m2. Díky dvěma vstupům se dá pozemek případně rozdělit na 2 samostatné parcely a na zadní postavit ještě jeden dům.

Stav domu:
Dům byl postavený v roce 1935, rekonstrukce domu proběhla v roce 1958. Je v původním stavu, samostatně stojící, se šikmou sedlovou střechovou. Krytina je tašková pálená. Jedná se o zděnou stavbu se zděnými vnitřními příčkami (zdivo tl. 60 a 45 cm, kamenné zdivo v suterénu). Na pozemku se nachází také přístřešek na uhlí a za domem vedlejší zděná stavba z roku 1958, která sloužila jako dílna. Dům je vyklizený a čeká na Vás až si jej zrekonstruujete dle svých představ.
Topení – elektrokotlem a na tuhá paliva.

Dispozice domu:
Momentálně dům naskýtá 2 obytná patra (suterén a přízemí) se dvěma byty o velikosti 2+1 a s několika technickými místnostmi. Každé patro má zastavěnou plochou 99 m2 a má samostatný uzamykatelný vchod. Další obytnou plochu si můžete vybudovat v podkroví, jenž má zastavěnou plochu 100 m2.

Výměra:
Zastavěná plocha a nádvoří je 311 m2. Výměru jednotlivých místností najdete v půdorysech.
Podlahová plocha pater:
65 m2 suterén
78 m2 přízemí
83 m2 podkroví
Zděný přístavek není změřen.

Inženýrské sítě:
Elektřina
- 230 a 380 W
- původní rozvody v hliníku
Voda
- obecní přípojka
- nádrž na dešťovou vodu
Odpad
- jímka
- lze napojit na kanalizaci - přípojka je před domem
Topení
- dřevem, uhlím i elektrokotlem
Plyn
- v obci není zaveden

Zahrada p.č.804:
Má výměru 1 143 m2 se vzrostlými ovocnými stromy a máte zde i prostor se vzrostlými stromy, díky nim si můžete na pozemku vyčlenit zónu, kde budete mít dostatek soukromí.

Parkování:
Parkovat můžete přímo před domem nebo si na pozemek můžete vjet zadním vstupem. Momentálně v této části na p.č. 803 stojí plechová stavba, jenž byla využívána jako garáž. Dle katastru má výměru 18 m2.

Lokalita/okolí:
Babice nad Svitavou je menší klidná obec, jenž leží 13 km severovýchodně od Brna. Žije zde asi 1 400 obyvatel. Občané zde najdou základní občanská vybavenost, MŠ a ZŠ pro první stupeň. Zastávku autobusu máte v bezprostřední blízkosti domu.

Financování:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců si prodávající vybere kupujícího dle cenové nabídky. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.

Je to ta pravá nemovitost, kde chcete žít a zrealizovat si svůj sen o bydlení? Tak mi zavolejte a domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:353738Plocha užitná:226
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:380 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíBudova:smíšená
Voda:dálkový vodovod

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.