RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 180 m2, Krasová

Nedostupné, nevolat

Krasová

Exkluzivně nabízíme krásný rodinný dům o dispozici 4+KK a celkové zastavěné ploše 148,40 m2 v obci Krasová.
Pokud vás již unavuje život ve městě a hledáte ráj k bydlení v přírodě Moravského Krasu, pak jste svůj budoucí dům našli právě teď.

Dům je opravdu luxusní a jeho dominantou je bezesporu obývací pokoj s kuchyňským koutem ve tvaru písmena U.
Tento, krásnou atmosférou oplývající prostor má výšku stropu 3,8 m, která dotváří jedinečný a nezaměnitelný pocit a hru denního světla v místnosti.
Aby byl pocit domova a pohody kompletní, nechybí zde krbová kamna, která celkový pocit umocňují.
Navíc v dnešní době ušetří vaše finance za vytápění.
Provozních nákladů se nemusíte obávat, splňuje totiž energetickou třídu B. (Měsíční náklady včetně internetu jsou pouze 6000,- Kč).
O ohřev vody se postará elektrický boiler umístěný v technické místnosti.
Tepelný komfort mimo krbových kamen zajišťuje podlahové vytápění v celém domě.
Samozřejmostí je napojení na obecní vodovod, kanalizaci a další inženýrské sítě.

Při stavbě domu v roce 2016 byl kladen velký důraz na volbu kvalitních materiálů a dokonalého provedení do posledního detailu. Například bylo myšleno na dvě toalety, i na retenční nádrž pro sběr dešťové vody.
Stejný důraz byl kladen na jeho vybavení (kolaudace 27.3.2017), které součástí prodeje.

Rovinatá zahrada (797 m2) nabízí příjemné posezení pod pergolou. Přístup přímo z obývacího pokoje usnadní pohoštění i většího počtu přátel. Zahrada nabízí tolik místa, že pro budoucího majitele nebude problém zbudovat větší bazén zapuštěný do země. Saunu či dalších wellness vychytávky, nebo atrakce pro vaše ratolesti.

Obec Krasová se nachází v okrese Blansko a od Blanska je vzdálena pouhých 11 km.
Ještě blíže to pak budete mít do městysu Jedovnice, vzdáleného pouze 2 km s širokou občanskou vybaveností i společenským a kulturním životem (základní škola, lékaři, restaurace, cukrárny, rybník Olšovec + kemp, cyklostezky).
V roce 2022 byla dokončena cyklostezka vedoucí mezi poli po historické cestě, která je dnes i červeně značenou turistickou trasou. Její délka je 1,2 kilometru.

V Krasové žije 472 obyvatel. Obec založil roku 1717 majitel rájeckého panství Karel Ludvík, hrabě z Rogendorfu a Molenburku a nedávno tak obec oslavila 300 let od svého vzniku.
Krásný název Krasová je odvozen jak jinak než od Moravského Krasu, ve kterém obec leží.
Přímo Krasová nabízí svým obyvatelům nejen pěkné hřiště, místními občany nazývané "Plac". sousedící se školní zahradou a sloužící školnímu tělocviku, ke sportování mládeže i jako obecní výletiště při konání letních slavnosti, ale i školku, prodejnu COOP, posilovnu, tenisové kurty, dvojici dětských hřišť, novou kapli, obecní úřad, hasičskou zbrojnici i místní hostinec. Vše je šikovně uprostřed vesnice, aby to neměli "horní" či "dolní" obyvatelé Krasové příliš daleko.

Číslo nabídky:353984Plocha užitná:180
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.