RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 478 m2, Uničov

Nedostupné, nevolat

Uničov

V Uničově na ulici Hrubého nabízíme prodej zavedených obchodních prostor. V posledních letech byl v prostorách provozován obchod se sortimentem železářství a domácích potřeb, který byl velice zaběhlí.
Objekt nabízí prodejní prostory, kanceláře, sklady a sociální zařízení.
K vytápění objektu slouží vlastní plynový kotel s rozvodem do radiátorů, teplá voda je distribuována dálkovým vodovodem, stejně jako pro bytové jednotky v domě.
Z. hlediska estetického a úspory provozních nákladů spojených s vytápěním prošla prodejna kompletní rekonstrukcí výloh a vstupních dveří, které jsou nyní v plastu s izolačními dvojskly.
Mimo výborné lokality vhodné pro provoz jakékoliv obchodní činnosti je obrovským benefitem dostatečně velké parkoviště přímo před prodejnou a bezbariérový přístup do prodejen.
V případě zájmu investora, je možná přestavba prostor na bytové jednotky. Nyní je prostor rozdělen na dvě prodejny, kde v jedné z nich probíhá výprodej sortimentu železářství a druhý prostor je v nájmu firmy Bellitex, která zde provozuje second hand.

Číslo nabídky:354582Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.