RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem bytu 2+kk, 67 m2, Česká

Nedostupné, nevolat

Česká

Vítám Vás v České, malebné vesnici na severo západní hranici Brna, tam kde ještě nestojíte jako hlupáci každý den na dálničním přivaděči ve frontě, aby jste se dostali z města do práce.

Nemovitost najdete na okraji přírodního parku Baba, který nabízí nepřeberné množství volno časových aktivit, kousek od vyhlášeného Restaurantu Dalešického pivovaru U Baumannů, v těsném dosahu autobusové zastávky městské hromadné dopravy i vlakové zastávky Česká, kdy dojedete na hlavní nádraží v Brně za pár minut.

Obec, ve které žije přibližně tisíc obyvatel je v dosahu městské nebo individuální dopravu vzdálena 2 kilometry z Řečkovic a do centra města se dostanete autem do deseti minut.

V exklusivní zastoupení majitele jsme pro Vás připravili nabídku pronájmu nebytových prostor na adrese Česká č.p.183 novostavby jednotky č.3 velikosti 2 + kk o výměře 55 m2, celkové ploše včetně terasy a zahrady o ploše 90 m2 v kondominiu, což je soubor spoluvlastnictví nemovitosti, kdy jednak vlastníte individuální vlastnické právo k jednotlivému prostoru a dále k společným prostorám téže nemovitosti, zázemí, zahradě, dětskému hřišti, relaxačním plochám určených k setkávání s přáteli.

Chvíle odpočinku můžete trávit vlastní kryté terase nebytového prostoru se zahrádkou o výměře 35 m2.

Prostor lze využít i pro zřízení sídla firmy, právní poradenství, finančnictví, ordinaci lékaře, provozovny služeb - pedikúra, kadeřnictví, masáže a podobně.

Nespornou výhodou jsou dvě parkovacích stání č.3, které mohou sloužit nejen Vám i návštěvám.

V nebytovém prostoru najdete moderní kuchyňskou linku se všemi spotřebiči a prostornou místnost o výměře 30 m2, další místnost o velikosti 13 m2, vstupní chodbu, koupelnu s toaletou a komoru.

Na oploceném terase můžete bez obav si nechat hrát děti klientů a u venkovního krbu na terase trávit příjemné chvíle s klienty či přáteli.

K nebytovému prostoru patří dvě vyhrazené parkovací stání a jsou součástí ceny nájmu, v případě dopravy autobusem je v krátké vzdálenosti zastávka autobusu č. 41, který vás dopraví na konečnou tramvaje č.1 v Řečkovicích.

Cena pronájmu je včetně společných úhrad za užívání předmětné jednotky, údržbu okolí domu, servisem spojeným s vlastnictvím a vodného.

Smlouva na odběr elektrické energie bude přepsána na nového nájemce a elektřina není součástí ceny nájmu.

V obci je veškerá občanská vybavenost a nedaleko nákupní centrum Globus.

Prostor je volný ihned k nastěhování.

V případě více zájemců bude nemovitost pronajata nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jim zvolených kritérií.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.

Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato nemovitost stejně jako mně?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:354761Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:skeletová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.