RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 300 m2, Úštěk

2 650 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Úštěk

Určitě už jste něco podobného zažili. Jezdíte kolem, díváte se. Najednou se kolem něco začne dít a za pár týdnu je z toho nejkrásnější chalupa. A pak už jen litujete, že jste do té koupě, kterou jste měli na dosah, nešli. Vím, o čem píšu. Mnohokrát už jsem potkal své klienty, kteří hořce litovali, že si koupi nerozmysleli v domnění, že najdou něco lepšího.
Kolem Úštěka je mnoho obcí a vesniček, které si zachovaly svůj venkovský ráz se vším co k tomu patří. Na podzim a v zimě je to tu takové ospalé, pomalé, klidné. Od jara do podzimu živé, všude chataři, chalupáři, výletníci z širokého okolí. Úštěk leží na pomezí krásných částí naší země. Kokořínsko na jihu, České středohoří na severu, opodál severovýchodně Ralská pahorkatina alias Máchův kraj a ještě o malý kousek na sever Česko-Saské Švýcarsko, Labské pískovce, Lužické hory. Pokud se zde usadíte máte určitě na výběr. K tomu vám nabízím možnost pořídit si v Konojedech, malé obci severně od Úštěka soubor tří historických nemovitostí. Jsou to stavby, kde se každý kámen vzal do rukou a párkrát se otočil, než byl uložen. Kmeny stromů se ručně tesaly, než se z nich stalo roubení domu. Žádné montážní lepidlo a Ytong na paletách. Čistá, poctivá, ruční práce. Hlavní stavbou je chalupa s kamenným přízemím, roubeným patrem, vedle stojící torzo z pečlivě poskládaného čediče bývalého zájezdního hostince a přes silničku hospodářskou stavbu v podobě kamenné, podsklepené stodoly na niž navazuje kus pozemku vedeného jako zahrada. Pro někoho na první pohled ruiny, pro někoho svatý grál, který dlouho hledá. Tato nabídka není o tom, v jakém stavu budovy jsou. Ano, jejich stav je špatný. Ano, bude to velmi nákladné. Ano, nabídka není jen tak pro někoho. Hledám tak trochu blázna, srdcaře, který bude vědět za jakých účelem se o ně zajímá. A bude přesně vědět co zde chce budovat. Proto je více jak nutné objekty vidět na vlastní oči a přesvědčit se o jejich potenciálu. V místě je studna, elektřina, obecní vodovod. Tak přijďte. Rád se s vámi setkám.

Číslo nabídky:355741Plocha užitná:300
Kategorie:

Chaty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik, jímka
Elektřina:230 V, Stav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Aleš Čížek
Kontakt na makléře Aleš Čížek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.