RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 127 m2, Bor

4 400 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Bor

Máte již dost ruchu velkoměsta a chcete žít, tam kde budete mít 100% klid, pak právě pro Vás máme nově v nabídce jedinečnou nádhernou nemovitost.
Rodinný dům, bývalá německá zemědělská usedlost se nachází na začátku vesnice Kosov, která je vzdálena 5 km od obce Bor v okrese Tachov, Plzeňský kraj. V roce 1995 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, vše máme doloženo včetně fotodokumentace jak rekonstrukce probíhala a v jakém stavu byl dům, když ho majitelé koupili.
Byly odstraněny veškeré vnitřní a vnější omítky a nahrazeny novými cementovápennými. Původní maštal byla zcela zrekonstruována na garáž pro dvě auta. Veškeré okenní a dveřní otvory byly odbourány a nově vyzděny a vyplněny novými dvojitými okny (plast) a novými dveřmi z masivu.
Nad obytnou částí domu bylo provedeno zateplení sedlové střechy kamennou vatou a strop zateplen od shora skelnou vatou. Strop i podlaha půdy a trámy je zcela podbitý dřevěnými palubkami. Tato část je dosud nevytápěná.
V celém domě je ústřední vytápění, rozvody Cu trubkami. Zdroj elektrokotel Dakon 18,5 kW , regulovatelný ve třech krocích umístěný v hale. Z důvodu značných finančních nákladů na provoz současného druhu zdroje tepla, se uvažuje o změně tohoto zdroje na kotel na tuhá paliva a elektrokotel ponechat jako pomocný zdroj. Potrubí pro rozvody topení je vytvořeno jako jednookruhové, rozvětvené do jednotlivých prostor. Vedené je z části sklepem a odtud stoupá do kuchyně, pokoje a k elektrokotli v hale. Ostatní rozvody jsou v podlaze, která je z betonu pokryta parketami, kromě koupelny a chodby, kde je dlažba.
Provedena kompletně nová elektroinstalace a nová přípojka do objektu kabelem Cu 10 mm.
Obvodové zdivo domu není zatepleno, ani opatřeno jinou technologií pro odvod vnitřní a nadzemní vlhkosti. Do pokoje byly instalovány krbové kamna na dřevo (bez výměníku), které se podílejí na vytápění tohoto prostoru a z části i haly a mají zásluhu na spalování vnitřní vlhkosti.
V domě se nachází i sklep s klenutým cihelným stropem. Tento sklípek, do kterého se vchází z haly, je situován pod kuchyní a pokojem.
Jako zdroj pitné vody je vrt hluboký 21m a jako zdroj užitkové vody je kopaná kamenná studna.
Dům je na parcele 1295 m2. V případě zájmu je možnost dokoupit pozemky zahradu (stavební pozemky) 3271 m2, 800 m2, 800 m2, 1029 m2
Celkově můžete mít pozemek 7195 m2.
V domě se nachází kuchyně (16,94 m2), hala (15,20 m2),dva pokoje (23,48 m2 a 18,20 m2), ložnice (18,52 m2), koupelna (16,25 m2), komora (3,82 m2) a garáž pro dvě auta (48,30 m2).
Pokud Vás tahle nabídka zaujala, kontaktujte mě. Rád Vás touto zajímavou nemovitostí provedu a popřípadě pomohu i s financováním.

Číslo nabídky:356781Plocha užitná:127
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objekt, StudnaStav objektu:Po rekonstrukci
Topení:ústřední elektrickéBudova:kamenná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Randa Petr
Kontakt na makléře Bc. Randa Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.