RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1903 m2, Rozdrojovice

Nedostupné, nevolat

Rozdrojovice

Stavební pozemek, který pro vás máme v nabídce, má hned několik nadstandardních parametrů, které ocení zejména náročný klient. Takový, který hledá pro sebe a svou rodinu něco, co už v dnešní době není běžně v nabídce na realitním trhu.
V první fázi se jedná o polohu. Pozemek se nachází na kopci v Rozdrojovicích a svým budoucím majitelům nabízí krásný pohled přímo na brněnskou přehradu. Lidé, kteří tuto část Rozdrojovic znají přirovnávají tento výhled a krajinu s výhledem na ženevské jezero.
Další předností tohoto pozemku je jeho plocha, má 1903m2.
Pozemek je veden jako stavební, nikoliv jako rekreační s limitem půdorysu budoucí stavby.
Vzhledem k tomu, že na pozemek jsou dva možné vstupy, a to z jeho spodní i horní části, je možné tento pozemek v budoucnu rozdělit na dva stavební pozemky. V současné době je na pozemku rozestavěný rodinný dům. V případě, že by nový majitel chtěl ve stavbě domu pokračovat, je k dispozici veškerá stavební dokumentace. Pro vaši představu jeho možnou budoucí podoby jsme pro vás připravili vizualizace.
Stavbu je též možno odstranit a majitel je připraven podílet na její demolici finančně.
V blízkosti pozemku je také sportovní a společenské vyžití, je tady Golf Kaskáda, Zoologická zahrada nebo wellness Atlantis a Maximus.
Nový majitel jistě ocení i své budoucí sousedy. V této oblasti totiž bydlí zejména brněnská elita.

Číslo nabídky:356858Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.