RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1187 m2, Pavlíkov

1 650 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pavlíkov

Nabízíme k prodeji nezasíťovaný pozemek určený k výstavbě rodinného domu o výměře 895 m2. VIDEO: https://youtu.be/nJML0VfH0Ts

Parcela se nachází na okraji obce v lokalitě " Pod horou" na dohled od místní rozhledny. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný k jihu, v územním planu je k určený k individuální výstavbě. Povoleny jsou samostatné rodinné domy vesnického typu s podkrovím.

Z inženýrských sítí vede kanalizace a vodovod v příjezdové ulici z obce, vzdálenost k spodní hranici pozemku je asi 130 m. Plyn v obci není a nebude, příjezd po obecní komunikaci.

Městys Pavlíkov je velmi dobře fungující obec s výbornou dopravní dostupností do okresního města Rakovník. Všechny autobusy, které pokračují "na Balkán" nebo až k řece Berounce musí projet tudy, takže o spojení není nouze. A nebo se to dá zvládnout za 11 minut autem, případně za 30 minut na kole po cyklostezce. Pražáci jsou vzhledem k prodloužení dálnice až do Krušovic na Zličíně za 50 minut a v budoucnu to bude ještě kratší.

Z dostupné občanské vybavenosti a místních atrakcí vyjmenujme alespoň školku, 1. stupeň základní školy, obecní knihovnu, kulturní dům s druhým největším sálem na okrese, hasiče, myslivce, muzeum motocyklů, sportovní areál s hřišti na fotbal, volejbal a fotbalgolf, rozhlednu na Senecké hoře a další. Prostě pořád se tady něco děje.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.

Číslo nabídky:359794Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VDoprava:silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Tomáš Jirkovský
Kontakt na makléře Ing. Tomáš Jirkovský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.