RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vícegeneračního domu, 348 m2, Hostěrádky-Rešov

Nedostupné, nevolat

Hostěrádky-Rešov

Nechte se pohltit vyjímečnou video prohlídkou této nemovitosti a prohlédněte si také připravený 3D scan nemovitosti právě pro vás.
Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám nabízím ke koupi ojedinělý dvougenerační rodinný dům v Hostěrádkách-Rešov o dispozici 9+2 a obytné výměře přes 265 m2. Nemovitost nabízí z uliční šíře suchý a čistý starší dům o dispozici 4+1 a výměře 115 m2 se samostatnou toaletou, komorou a koupelnou s velmi atraktivním potenciálem rozšířit bydlení o další patro. K této části byla přistavěna novostavba domu s dispozicí 5+1 a výměře 152 m2. Zde také naleznete velmi praktickou šatnu s komorou. Dále v přízemí naleznete dvě dílny, prostornou prádelnu, venkovní posezení, garáž o rozloze 38 m2 s dálkově ovládanými elektrickými vraty a další přístřešek pro vaše vozidlo o výměře 22 m2, pod který vás pustí další elektricky ovládaná brána. Nemovitost také nabízí slunný dvůr s terasou ve vnitrobloku a dále také slunný dvůr směrem do zahrady. Zde pak naleznete další zastřešené posezení, studnu, vydlážděnou plochu navazující na plochu pro uložení čehokoliv co vás napadne a uzavřený průchod na ulici. Také tu projdete do nové garáže o výměře 38 m2, kde se vejde nejen vozidlo, ale nespočet dalších důležitých věcí. Komfort bydlení vám zajistí kompletní přípojky na inženýrské sítě rozvedené po celé nemovitosti. Nic vám nebrání si užívat bezstarostný komfort domova plnými doušky. Nemovitost nabízí nespočet možností a hlavně soukromí. O dům a vše okolo je velmi dobře pečováno a nic nebrání k okamžitému nastěhování bez jakýchkoliv omezení. Žít zde, na tomto velmi klidném, ale dopravně dokonalém místě, je snem mnoha z nás. A to nejlepší na konec! Obrovská a udržovaná zahrada lze využít nejen k relaxu, ale také je možné využít jako obrovský potenciál k investici a postavit zde další rodinné bydlení a nebo ji velmi rychle prodat. Všechny inženýrské sítě jsou u pozemku a tak investice do stavebního pozemku budou takřka nulové.
Hledáte-li nemovitost, kde můžete spokojeně a ihned bydlet s vaší rodinou, nebo třeba část nemovitosti pronajmout, protože lze velmi snadno oddělit od další části, tak zcela určitě takovou jinde nenajdete. Rozloha nemovitost, potenciál využití, investice, nebo dál budovat?
Cokoliv si přejete, zde můžete realizovat…
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.
Zavolejte si o svoje prohlídku této jedinečné nemovistosti, kde vám zodpovím všechny vaše otázky.

Pavel Seidl
Váš rodinný realitní makléř

Číslo nabídky:360980Plocha užitná:348
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.