RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1019 m2, Lažánky

Nedostupné, nevolat

Lažánky

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v obci Lažánky, které se nachází 4 km od Veverské Bítýšky a 25 km sevorozápadně od Brna.

Prodávaný pozemek o výměře 1 019 m2 s uliční šířkou 18,5 m leží v území, které je v územním plánu obce zahrnuto do plochy smíšené obytné vesnické a umožňuje výstavbu jednopodlažního rodinného domu se sedlovou střechou a obytným podkrovím. K oblasti je vypracovaná zástavbová studie a do konce roku 2023 bude vydáno stavební povolení na vybudování inženýrských sítí
a přístupové komunikace. JV orientace pozemku vám zajistí dostatek slunce po celý rok.

Specifická okolní krajina vás bude vybízet k pěším túrám, cyklovýletům a relaxaci. Obec Lažánky leží v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka.
Na severu se rozkládají lesy v údolí řeky Svratky s přírodní rezervací Slunná, tzv. Lažánecký prales, ve kterém se odhaduje stáří stromů na 200 let.

Obec žije bohatým kulturním životem – působí zde několik spolků pro děti, dospělé i seniory. Je zde mateřská a základní škola, obchod, fotbalové hřiště, pošta a hospoda.

Kompletní občanskou vybavenost najdete ve 4 km vzdálené Veverské Bítýšce. Díky své poloze mají Lažánky dobrou dostupnost do větších měst – za 30 minut budete autem v Brně, za 20 minut v Kuřimi nebo v Tišnově.

Pokud vás toto místo oslovilo a chcete si splnit sen o vlastním domově, zavolejte mi, ráda vás provedu.

Zdarma vám zajistím financování s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb.

Číslo nabídky:361178Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.