RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 115 m2, Heroltice

Nedostupné, nevolat

Heroltice

Pro detailní informace navštivte WWW.RDHEROLTICE.CZ

Ve výhradním zastoupení majitele si vám ke koupi dovoluji nabídnout rohový rodinný dům o dispozici 4+kk, podlahové ploše 115m2 s uzavřeným dvorem, vlastní stodolou, garáží, prostorem pro dílnu či výrobní prostor a půdou s možností přestavby na obytné podkroví.

V Herolticích u Tišnova trvale žije přibližně 220 obyvatel a nachází se zhruba 20 minut od Brna. Veškerou občanskou vybavenost najdete v 5 minut vzdáleném Tišnově. Přímo naproti domu je také hospoda a obecní úřad s hasičskou zbrojnicí. Ve vedlejší obci, Březině, najdete večerku a třeba i Skleněnou Galerii..

Nemovitost je ve stavu započaté rekonstrukce. Nynější majitel na domě zahájil rekonstrukci výměnou většiny oken za nová plastová, navedením nové elektřiny, výměnou topné soustavy a nainstalováním nového kotle na tuhá paliva spolu s 200 litrovým zásobníkem na teplou vodu ve sklepní části domu, která je přibližně 50m2 s dostatečným prostorem pro další skladovací potřeby.

Pokud hledáte rodinný dům, ale nebaví vás sekání trávy, obhospodařování záhonů a zároveń si jej chcete přetvořit k obrazu svému, tento dům je vhodný právě pro Vás.

Dům také nabízí možnost vytvoření podnikatelského zázemí splňující podmínky územního plánu jelikož se nachází v zóně SO - Plochy smíšené obytné – rodinné domy s hospodářským zázemím. Celý územní plán spolu se specifikacemi využitelnosti je k dispozici na webu nemovitosti WWW.RDHEROLTICE.CZ v sekci dokumenty ke stažení.

Majitel si vyhrazuje právo zvolit kupujícího dle vlastních kritérií.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a sjednejte si i Váš termín prohlídky.

Váš osobní realitní partner

Tomáš Nedoma Remax Delux Brno.

Číslo nabídky:361583Plocha užitná:115
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:v rekonstrukciBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.