RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 280 m2, Silůvky

Nedostupné, nevolat

Silůvky

Pouze 20 km od centra Brna nabízím ve výhradním zastoupení majitelů bývalou prodejnu potravin a smíšeného zboží v Silůvkách. Je přímo u hlavní silnice, u prodejny 4 parkovací stání na obecním pozemku. Objekt má celkem 3 vstupy do budovy, první vstup je z chodby do hlavní prodejní plochy o výměře asi 65 m2, druhý sloužil jako hlavní zásobovací chodba pohotovostního skladu a to přímo ze silnice, třetí je vstup, respektive vjezd do dvora. Hlavní prodejní plocha je obklopena spojovacími chodbami, v zadním traktu budovy je dalších 5 místností o výměrách: 9,8 m2, 11,5 m2, 17,1 m2, 21,4 m2 a 22 m2. Přímo za hlavní prodejní plochou je krátká spojovací chodba se dvorem.

Vjezd do dvora je z boční cesty, při parkování před otevřením vrat nebráníte provozu. Na dvůr se dá vjet 7 metrů širokými plechovými vraty, které se v případě potřeby mohou ještě o 2 metry rozšířit. Dvůr má výměru asi 76 metrů, v šíři 9 metrů mohou být zaparkované až 3 dodávkové vozy. Dva z nich o specifikaci až H2L4 můžete parkovat i ve dvou uzamykatelných garážích o celkové výměře 32 metrů, vjezd šířky 2,63 m a výšky okolo 2,7 m. Na dvoře malý přístavek může být rekonstruován nebo kompletně zrušen, za dvorem prostorná zahrada, v současné době je na ní delší dobu nepoužívaný skleník a uprostřed vzrostlý strom. Střecha je zateplená, pochozí, v dobré kondici.

Objekt je připojen na vodu, nutná revize vodovodního řádu, dle budoucího určení doporučujeme změnit způsob vytápění z přímotopů na jiný zdroj. Osvětlení objektu dostatečné, ve spojovací chodbě přístup na podlahu a v sousední místnosti vstup do sklepa.

Energetický štítek není k dispozici, uvádíme třídu G.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:362129Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.