RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 170 m2, Olbramovice

Nedostupné, nevolat

Olbramovice

Chceme pouze rodinný dům k rekonstrukci nebo ještě i sousedící pozemek?
To Vás jistě napadne, když se přijedete podívat na rodinný dům v Olbramovicích. Polohou jsou Olbramovice skoro uprostřed trojúhelníku Brno, Znojmo, Mikulov, přičemž do každého z těchto měst pojedete nejdéle 35 minut.
Dispozičně zajímavý rodinný dům k rekonstrukci s obytnými místnostmi orientovanými do proluky mezi domy poskytuje klid a zajímavý prostor před domem. Nikdy nebudete mít problém ani s parkováním návštěv.
První výhodou je tedy umístění domu, další výhodou jsou veliká vrata a vjezd do krytého průjezdu. Pohodlně zde zaparkujete třeba i obytný karavan, na dvůr vjedete třeba i s traktorem a vlečkou.
Vstup do domu je malou předsíní přímo do stávající kuchyně, která je tak středobodem celé nemovitosti, nicméně zda zůstane uspořádání – vlevo ložnice, vpravo průchozí obývací pokoj s pokojem dalším nebo se kuchyně vybuduje v zadním traktu domu a výhodně se propojí s komorami, bude jen na Vás. Velmi dobrou pomůckou v přemýšlení, jak nově přebudovat Váš nový domov bude 3D prohlídka matterport, zvláště jeho kouzelná tlačítka vlevo dole: Zobrazit půdorys nebo Režim měření.
Dům v půdoryse písmene L nabízí rozšíření i do dvora, případně vybudování obytného podkroví. Je cihlový, topení plynovým kotlem bylo vybudováno v roce 2005. O ohřev vody se stará plynový kotel Thermona. Odpady jsou vyvedeny do spádové obecní kanalizace, dům je napojen na obecní vodovod.
Původní pozemek o celkové výměře přibližně 1250 m2 bude rozdělen tak, že dojde k jinému rozdělení parcel. Vznikne parcela rovnoběžně s rodinným domem a za ní další, která bude mít výměru skoro 800 m2. Ta se buď může oddělit a prodat nebo v budoucnu využijete skvělé možnosti vybudovat druhý dům na této parcele se společnou zahradou a hlavně přístupem z nově vybudované obecní komunikace.
Průkaz energetické náročnosti zatím nevyhotoven, z toho důvodu je uvedena třída G.
Myslím, že v domě v Olbramovicích oceníte klid a pohodu, prostor pro relax, současně i pro možnosti pro stavební kreativitu. Koneckonců využití a nákup i sousedního pozemku Vám do budoucna možná vyřeší vícegenerační bydlení, ale s mírným odstupem obou nemovitostí nebo postavit nový dům a následně se bavit rekonstrukcí hned vedle. Hospodářské stavby na pozemku poskytnou velmi výhodnou úschovu stavebního materiálu nebo zázemí pro domácí a hospodářská zvířátka.
Těším se na prohlídku s vámi, nemovitosti v Olbramovicích poskytují zajímavé výzvy jako samostatný nákup domu k rekonstrukci nebo společný projekt rodinného domu a sousedního pozemku.

Číslo nabídky:362386Plocha užitná:170
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:před rekonstrukcí
Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.