RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 493 m2, Olbramovice

2 159 360,00 Kč  (Včetně provize RK)

Olbramovice

Hledáte pouze pozemek o velikosti skoro 800 m2 uprostřed klidné obce nebo Vás bude lákat možnost zvětšit pozemek o dalších přibližně 500 m2 s rodinným domem k rekonstrukci a vytvořit zajímavé vícegenerační bydlení?

V obci Olbramovice u Moravského Krumlova jsem pro Vás připravil jeden velmi zajímavý pozemek přímo u nově zbudované obecní komunikace. Polohou jsou Olbramovice skoro uprostřed trojúhelníku Brno, Znojmo, Mikulov, přičemž do každého z těchto měst pojedete nejdéle 35 minut.
Pozemek vznikne příčným rozdělením původně dvou sousedících parcel tak, že vznikne pozemek rovnoběžně s výše uvedenou komunikací s uliční frontou skoro 40 metrů. V části pozemku jsou nyní ještě původní nízké hospodářské budovy, které Vám však, pokud se rozhodnete na pozemku stavět, mohou poskytnout přístřeší a úschovu choulostivého stavebného materiálu. Ten nebude na stavbě překážet, bude krytý a přesto blízko k místu použití. Pozemek byl velmi úrodnou zahradou a výhodou jeho polohy je i to, že Váš nový dvůr a zázemí bude orientováno na jih a východ.
Velkým bonusem je pro ty z vás, kteří hledají pozemek větší s možností vybudovat 2 nemovitosti, možnost koupit i pozemek sousední, kde nyní stojí rodinný dům, určený k rekonstrukci. Rád Vám v případě zájmu pošlu odkaz na informace, fotografie, video a dokonce 3D půdorys, který umožňuje lépe plánovat budoucí úpravy hlavně možnostmi: Zobrazit půdorys nebo Režim měření.
Těším se na prohlídku s Vámi, nemovitosti v Olbramovicích poskytují zajímavé výzvy jako nákup samotného pozemku nebo společný projekt rodinného domu k rekonstrukci a sousedního pozemku.

Číslo nabídky:362387Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.